Apart-hotel Mountview Lodge - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

Наем

Локација

1 km од гондолата

Bugarija

Bansko

Објектот го одликува спој на модерен и традиционален планински стил со карактеристични ѕидови, стрмните кровови и мешавина на дрво и камен.

Содржините на објектот:

 • лифт
 • ски остава
 • бежичен интернет
 • паркинг
 • 24 ч рецепција
 • сеф на рецепција

Апартманите:

 • балкон
 • сателитска ТВ
 • телефон
 • фен
 • пегла
 • чајна кујна
 • фрижидер
 • ДВД и ЦД плеер
 • вентилатор
 • микровална
 • трпезарија
 • садови
 • рерна и плоча за готвење
 • кафемат
 • сеф
 • тостер
 • пешкири

Пријавување по 14:00 ч, а одјавување до 12:00 ч

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по соба за наем, интернет во собите, паркинг на улица според расположивоста, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Слични понуди

Oceanos Beach Hotel *** – Agia Napa, Kipar

Hotel Lion **** – Bansko

Golden Coast Hotel & Bungalows **** – Atika

Panajotis – Polihrono, Kassandra

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel