Apart-hotel Mont Blanc - Bansko

ЗИМА 2017 / 2018 БАНСКО

Услуга

услуга Наем

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Apart-hotel Mont Blanc е сместен на 5 мин. од гондолата и центарот на Банско. 

Апартмани: салон со софа на развлекување, ТВ, фен, пегла, чајна кујна, фрижидер, ДВД плејер, ЦД плејер, микровална, бежичен интернет

Содржини: ски остава, трансфер со доплата, паркинг, лифт

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1 ноќевање за наем на апартман, интернет, туристичка такса

Барање за резервација

Слични понуди

Hotel Finlandia – Pamporovo

Perdikia Beach Hotel *** – Oludeniz, Fethiye

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel