Milmari Hotel *** - Kopaonik

ЗИМА 2019 / 2020 КОПАОНИК

Услуга

ВВ / HB

Оддалеченост од центарот

5 км

Srbija

Kopaonik

ХОТЕЛ СО НАЈУБАВ ПОГЛЕД

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА СКИ ОПЕНИНГ – 149 ЕУР ПО ЛИЦЕ 4 ДЕНА / 3 НОЌИ

Milmari Resort (Hotel Milmari) е лоциран во Викенд населба, на регионалниот пат Копаоник – Рашка. Располага со разни сместувачки единици: соби, студија и апартмани.

Содржините на хотелот: wellness centar /солена пештера, турска бања, финска сауна, руска бања и тепидаријуми/, затворен базен со џакузи со преубав поглед, ресторан, игрална за деца, бесплатен превоз до центарот во зимска сезона, бесплатен паркинг, бежичен интернет, ски остава, конгресен центар до 150 места

 

 

 

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа мин. 20 дена пред поаѓање.

Провери расположивост

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Iris **** – Zlatibor

Exotica Hotel&Spa by Zante Plaza **** – Kalamaki, Zakintos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel