Malina Residence *** - Pamporovo

ЗИМА 2019 / 2020 ПАМПОРОВО

Услуга

наем

Локација

300 м од гондолата

Bugarija

Pamporovo

Malina Residence се наоѓа веднаш до комплексот на куќичките и ски лифтот. Хотелот е од апартмански тип со бесплатен паркинг, бежичен интернет и лифт.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по сместувачка единица за услуга наем, бесплатно користење на надворешниот паркинг, бежичен интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Complex Borovets Gardens *** – Borovets

Hotel Iberostar Bijela Delfin **** – Bijela, Bokokotorski zaliv

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel