Vila Kopaonik - Kopaonik

КОПАОНИК

Локација

Центар на Копаоник
Услуга наем

Оддалеченост од центарот

Центар
Во непосредна близина на ски лифтовите

Србија

Копаоник

Vila Kopaonik е еден од поновите објекти на Копаоник. Своите први гости ги примил во декември 2014 год. Се наоѓа на надморска височина од 1710 m во центарот на Копаоник, во непосредна близина на “JAT apartmani”. Објектот е отворен во текот на целата година. Vila Kopaonik е современ објект изграден од првокласните материјали. Во понуда се студија и апартмани со површина од 28 – 62 m2, некој од нив со баллкон. Објектот има и двокатна подземна гаража со 30 места, поврзана со лифт. Вилата е покриена со бежичен интернет, а во понуда е и кабловска ТВ, ски остава. 

Опис на сместувачките единици:

0+1 studio – тросед на расклопување

1+1 studio – тросед и фотеља на расклопување

2+1 studio (28 -35m2)– 2 троседи на расклопување

VIP 1 apartman (max 5 лица) – 1 спална соба, 2 купатила и дневна соба

VIP apartman – (max 5 лица) – 2 спални соби, дневна соба

ГАЛЕРИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

ALKIS – Nea Vrasna, Strimonikos

DASKALOS – Nidri, Lefkada

MEDITE Resort Spa Hotel 5* – Sandanski

YANNIS Hotel *** – Ipsos, Corfu

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel