Apartmani Konaci Sunčani Vrhovi - Kopaonik - centar

ЗИМА 2021 / 2022

УСЛУГА

Наем
Доплата за НВ

Локација

Центар на Копаоник

Србија

Копаоник

Конаците „Сунчани Врхови“ /Маглиќ, Ангела, Козник/ се наоѓаат во центарот на Копаоник и во непосредна близина на ски патеките.  Центар на забавниот живот, во чии рамки се и голем број на ресторани, барови, дискотеки, самопослуги, продавници, пошта, аптека, книжара, слаткарница, гифт шоп … Сите студио-апартмани се комплетно реновирани и опремени. 

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА  И ПРОВЕРЕТЕ РАСПОЛОЖИВОСТ

*Поради тоа што се работи за повеќе типови на студија и апартмани со различна квадратура 

*цените се движат од 52 – 190 еур по студио-апартман на ден во зависност од типот и терминот

*смените се недела на недела

*Туристичка такса се плаќа со резервација

*можност за доплата на полупансион /паб во склоп на комплексот/ околу 10 еур на ден

02 3051 905 /10-14/

070 399 359 /10-18/

070 279 395 /10-18/

ПОГЛЕДАЈ ГИ СЛИКИТЕ

Слични понуди

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel