Hotel Kamena *** - Pamporovo

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга


Доплата за FB

Локација

Центар на Пампорово

Бугарија

Пампорово

Hotel Kamena 3* е позициониран централно во ски резортот Пампорово. Опкружен со густа четинарска шума, идеален е за мирен семеен одмор, но и за поголеми друштва. Се работи за помал хотел со ограничени содржини но со добра услуга и умерени цени. Хотелот во својата понуда има вкупно 42 сместувачки единици. Секоја е опремена со кабловска ТВ, мини бар, простор за седење, интернет. Некои се со балкон. Од хотелските содржини издвојуваме: интернет, надворешен паркинг, ресторан со 80 места, меана со 100 места, лоби бар со маса за билијар, релакс зона со теретана, парна бања, сауна, и масажа со резервација, детска игрална, ски остава, трансфер до ски лифтот.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице со вклучен полупансион, теретана, ски остава, интернет, надворешен паркинг, трансфер до ски лифтот, Туристичка такса

 

За валидна резервација потребна е уплата од мин. 25% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 15 дена пред поаѓање, за Нова година 25 дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

GRAVITY Hotel & Aqua Park ***** – Hurgada

Hotel KAANI PALM BEACH **** – Maafushi, Maldivi

Apart-Hotel ROYAL PARK & SPA **** – Bansko

VASILIKI – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel