Complex Kamelia **** - Pamporovo

ЗИМА 2019 / 2020 ПАМПОРОВО

Услуга

наем
доплата за ВВ / HВ

Локација

100 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

Complex Kamelia се наоѓа на надморска височина од 1650 метри, покрај ски патека бр. 7  со директен пристап до ски патеки.

Хотелски содржини:

 • градина со скара
 • детска игрална
 • теретана
 • парна бања
 • внатрешен базен
 • џакузи
 • сауна
 • паркинг
 • бежичен интернет
 • бар
 • ресторан
 • изнајмување на ски опрема
 • ски остава
 • билијар
 • пинг-понг
 • сеф
 • детски аниматори

Собите содржат:

 • телефон
 • фен
 • чајна кујна
 • фрижидер
 • микровална
 • прибор за пеглање
 • сателитска ТВ
 • ел. бокал
 • садови
 • кафемат, тостер и плотна за готвење  во апартманите
 • балкон во апартманите
 • камин во апартманите

*Прилагоден на лица со попречена мобилност

 

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

цената вклучува:

1 ноќевање по лице, користење на внатрешен базен, теретана, Спа зона, користење на ски остава за сопствена опрема, бежичен интернет, вечерна анимација за деца, туристичка такса

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel