Bomo Julia Hotel *** - Fourka, Kassandra

ЛЕТО 2021

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

400 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021

Препорака за сите кои што сакаат економичен одмор во Грција. Хотелот нуди комфорни и едноставно уредени  соби, базен, интернет… Реновиран е 2016-2017 год. /купатилата, нови столчиња во собите, нови телевизори со рамен екран од 24 инча, нови плафонски вентилатори во ресторанот и барот. Вкупно 37 соби: Singles & Doubles  (~22-25 m2) Во собите: 2 одделни кревета, купатило, фрижидер, SAT TV, клима, плазма ТВ, пегла и фен, балкон. Оддалечен 400 м од плажа. ХОТЕЛОТ СОДРЖИ: базен, интернет /бесплатен кај базенот, барот ,  ресторанот, паркинг, детски базен, игралиште за деца, бебешко креветче, бар /покрај базенот, лежалки и чадори бесплатни, ресторан / бебешки столчиња, пинг понг.  СОБИ: балкон, фен /на барање на лице место, фрижидер, клима, сателитска ТВ, сеф /во соба на барање со доплата на лице место, ТВ.

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 10% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

More than 21 days prior to arrival = no penalty
For cancellation 20-15 days prior to arrival = 50% of total stay
For cancellation 14 to 1 days prior to arrival =100% of total stay (applies to all no-show bookings)

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Koviou Holiday Village **** – Nikiti

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel