Ice Angels Hotel **** - Borovets

ЗИМА 2018 / 2019 БОРОВЕЦ

Услуга

услуга HB

Локација

100 m од центарот на Боровец
До ски лифтот

Bugarija

Borovec

Hotel Ice Angels има изнимна местоположба, помеѓу ски лифтот и гондолата. Хотелот нуди 40 двокреветни соби, фамилијарни соби, студија (повеќето со камин) и супериор сјутови со тераси или камини.

Хотелски содржини:

 • градина со скара
 • директен излез на ски патека
 • ски остава
 • изнајмување на ски опрема
 • внатрешен базен, теретана,  релакс соба, парна бања, џакузи, сауна
 • менувачница
 • игрална и клуб за деца
 • бар
 • ресторан
 • ноќен клуб
 • интернет
 • паркинг
 • сеф
 • лифт
 • сувенирница

Соби:

 • мини-бар
 • кабловска ТВ
 • телефон
 • фен
 • пегла
 • бањарка и папучи
 • ел. бокал

Пријавување во хотелот е по 14:00 ч, а одјавување до 12:00ч.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

користење на внатрешен базен, паркинг, бежичен интернет

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Adonis Apart-hotel – Pefkohori, Kassandra

Begeti Bay Hotel **** – Skaleta, Crete

Palazzo di Zante Hotel & Water Park **** – Vasilikos, Zakintos

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel