Hersonissos Palace Hotel ****+ - Hersonissos

ЛЕТО 2019

УСЛУГА

All inclusive

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Острови>Крит>Хотели

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

ПОБАРАЈТЕ ПАКЕТ ЦЕНА /АВИО БИЛЕТ ОД СОЛУН, АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ, ЧЕКИРАН И РАЧЕН БАГАЖ, ТРАНСФЕРИ НА КРИТ И ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ/

Се наоѓа на северниот дел од островот, на 10 min. пешачење од центарот на Јеронисос, 25 km oд аеродромот во Ираклион. Хотелот е модерен со удобни соби и љубезен персонал. Од содржините тука се: ресторан, бар, базен /затворен и отворен/, сауна, теретана, коференциска сала, бежичен интернет покрај рецепција бесплатно, брз интернет со доплата, паркинг, крпи за плажа со депозит, а лежалки и чадори со доплата. Гостите можат да уживаат во спортови на вода на песочната плажа, оддалечена само 50 м или да се опуштат во градината покрај базенот.

Вкупен број на сместувачки единици е 129: Single Rooms, Double Rooms, Double Rooms Annex. Сите се опремени со: клима, телефон, фрижидер, SAT TV, сеф (со доплата), фен, балкон.

 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel