MPM Guinness Hotel - Bansko

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

НВ

Локација

300 м од гондолата

Bugarija

Bansko

25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 04.03.2023 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА
АКЦИЈА 7=6, 10=9, 11=10 ГРАТИС НОЌ ВАЖИ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 23.12.2022 И ОД 13.03.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Сместен е на помалку од 300 м од жичницата. Хотелот нуди СПА центар, затворен базен, ресторан, бесплатен бежичен интернет, бесплатен паркинг и трансфер до гондолата. Сите соби имаат ТВ со кабловски канали, простор за седење, мини-бар и купатило со туш кабина, фен и тоалетен прибор. Од балконите се простира живописе поглед кон планината. 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, користење на внатрешен базен, бисерен базен, сауна, парна бања, релакс зона, џакузи, остава за сопствена ски опрема, бежичен интернет, трансфер до гондолата (сатница на рецепција), паркингспоред расположивоста, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Слични понуди

Hotel Sole Luna 4*– Borsh

CORFU GOLDEN SANDS Hotel ***– Ag. Georgios, Corfu

Hotel TROPICAL **** – Hanioti, Kassandra

ACHARAVI MARE Hotel – Acharavi, Corfu

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel