Grand & Sky Hotel Tornik ***** - Zlatibor

ЗИМА 2021

Услуга

HB

Оддалеченост од центарот

2 km

Србија

Златибор

ПАКЕТИ ОД НЕДЕЛА ДО ПЕТОК 26.01. – 20.03.2021

ПАКЕТИ 10 НОЌЕВАЊА 26.01. – 20.03.2021

ПАКЕТИ 5 НОЌЕВАЊА 26.01. – 20.03.2021

Grand Hotel Tornik, единствен хотел со 5 * на Златибор, е прав избор за оние кои сакаат да ја доживеат ова дестинациј на потполно нов начин. Сместен на 1.010 м надморска височина, каде што се сретнуваат морските и планинските воздушни струења, со својата богата понуда за гостите со различни афинитети и возраста, со услуга на највисоко ниво, ќе го направи вашиот одмор совршен.

 

Ексклузивниот SPA&Wellness центар, кој се протега на површина од 2.250 m2, најсовремено опремен конгресен центар, тераса од 1.500 m2 со преубав панорамски поглед кон врвот Торник, ротирачкиот ресторан кој со своите 650m2 спаѓа помеѓу најголемите во светот, се само дел од понудата на овој грандиозен комплекс.

 

 

 

ГАЛЕРИЈА

Цената вклучува:

Појадок и вечера, неограничено користење на СПА центар, фитнес центар, неограничено користење на детска игрална и мини аква паркот, бесплатен интернет и паркинг, 20% попуст за ручек во ротирачкиот ресторан

 

За валидна резервација е потребна комплетна уплата во денарска противвредност, по курс 1 еур=62 ден

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel