Grand Royale Apartment Complex & Spa - Bansko

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

BB / *HB

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од најблиската жичница и на 1,3 км од центарот на Банско. Содржини: затворен базен, спа центар /сауна, џакузи, парна бања, релакс зона/, теретана, детско игралиште, игрална, бежичен интернет, лоби и цигарет бар, ресторан, трансфер до гондолата, паркинг, ски остава. Соби: ел. бокал, микровална, ТВ со кабловски канали, мини-бар, балкон, фен, бањарки

*Соби за лица со попречена мобилност

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација или најдоцна 21 ден пред поаѓање, за Нова година 100% уплата со резервација. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Слични понуди

AQUA SUITES 1 – Nei Pori, Pieria

ORFEAS – Leptokarija, Pieria

KATERINA Resort – Sarti, Sithonia

MIHALIS – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ





Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.



© Copyright Art of Travel