Apart-hotel Grand Montana *** - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

Наем
Доплата за ВВ / НВ

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Hotel Grand Montana се наоѓа на 600 м од гондолата.

Содржини: бежичен интернет во заедничките простории, затворен базен, парна бања, сауна, ресторан, бар, трансфер до гондолата, паркинг, ски остава.

Соби: мини-бар, сеф, ТВ, фен, чајна кујна, балкон, фрижидер, ДВД плејер, микровална

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по соба – услуга наем, бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, интернет во јавни простории, бесплатен трансфер до гондолата (распоред на рецепција), туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Слични понуди

Dimitra Inn – Stavros, Strimonikos

Gouves Bay Hotel **** – Gouves

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel