Forest Park Hotel ***- Kriopigi, Kassandra

ЛЕТО 2021

Услуга

HB / Light All inclusive

Оддалеченост од плажа

300 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Forest Park е помал, економичен хотел, сместен во борова шума. Оддалечен 2 км од Криопиги и 3,5 км од Калитеа. Трокатна зграда. Реновиран 2011 год. Вкупно 45 соби. Содржини: базен со делот за деца, интернет на јавни површини, мини-маркет, сеф на рецепција, бар, ресторан, таверна. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ

 

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

2021
More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 1st night to be charge
No-show = 2 first nights to be charge

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

Таксата не е вклучена во цена и се плаќа на лице место, според категоризација на објектот.

 

 

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

MARIA – Kalamici, Sithonia

IONIAN VIEW – Vrahos, Ionian coast

AKTI OURANOUPOLI Hotel **** – Ouranoupoli

Sunset Bay, Agios Georgios, Krf

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel