Hotel Finlandia **** - Pamporovo

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга

Локација

800 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.11.2021

*НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 27.12.2021 – 01.01.2022

7=8 АКЦИЈА ГРАТИС НОЌ ВАЖИ ВО ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 18.12. – 26.12.2021, 09.01. – 21.01.2022 И ОД 20.02. – 10.04.2022

НЕ Е ДОЗВОЛЕНА КОМБИНАЦИЈА НА ПОПУСТИТЕ

Hotel Finlandia е на само 800 m од ски лифтот и на пешачка оддалеченост од центарот на Пампорово. Хотелот нуди спа центар со базен. Ресторанот е со капацитет од 130 места, каде се појадокот и вечерата служат на шведска маса, а тука е и ресторан со специјалитети на скара и јагнешко месо.

*Дозволен престој за домашни миленици /на барање и со доплата/

*Прилагоден за лица со пречки во движење

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице на база полупансион, бесплатно користење на базенот, теретана, трансфер до ски патека /возниот ред на рецепција/, паркинг пред хотелот

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

AQUA SUITES – Nei Pori, Pieria

Hotel PALAS ****+ – Petrovac, Budvanska rivijera

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel