Filosxenia Ismaros Hotel **** - Maronia Village, Komotini

ЛЕТО 2018

Услуга

НВ+ / FB+

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Trakia

Сместен блиску до селото Марони и градот Комотини hotel FilosXenia Ismaros има поглед кон планината Исмарос и морето.

Содржините: главен ресторан, 2 откриени базена, паркинг, бесплатен бежичен интернет, спа центар

Собите се опремени со клима, мини-бар, TV со сателитски канали, фен, сеф

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

СЛИКИ И УСЛОВИ

Бесплатни чадори и лежалки на плажа 

* Полупансионот Плус и Комплет пансионот плус вклучуваат пијалоци за време на оброците

* Детска анимација

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Ipsos Beach Hotel ***– Ipsos, Corfu

Mediterranean Village ***** – Paralia Katerinis, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel