Hotel Fersped *** - Mavrovo

ЗИМА 2021

Превоз

Сопствен

Локација

До жичарата

Македонија

Маврово

Хотелот Фершпед се наоѓа на најдобра локација во Маврово, веднаш до ски центарот и жичарата.. Директен пристап до ски патеките, бар, ресторан и бесплатен Wi-Fi. Ски соба за багаж и услуга за изнајмување ски опрема се достапни. Собите имаат погледи кон планината  и секоја соба има ТВ со рамен екран, со кабелски канали… Во самиот хотел има  банкомат и продавница за сувенири, бесплатен паркинг .

Оваа година хотелот е со комплетно реновирани соби и купатила, а новитет се и сауните чие користење е вклучено во цената .

ЗИМА 2021

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

  • Ноќевање по соба на ден на одбраната услуга
  • ДДВ и туристичка такса
  • Паркинг
  • Интернет и ТВ
  • Сауна

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Vassos Nissi Plage Hotel **** – Agia Napa, Kipar

DIOSKURI – Neos Marmaras, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel