Fani Rooms - Platamona, Pieria

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

80 метри

Грција

Олимпска регија>Платамона

25% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СМЕНИТЕ ОД 21.05-31.05.2022 / 31.05-10.06.2022

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СИТЕ ОСТАНАТИ ТЕРМИНИ

Се наоѓа на почетокот на главната улица во Платамона, на околу 80 m oд првата плажа. Оддалечена е само 80 m oд маркетот „Larisa”. Прва песочна плажа, Kalamaki e на само 250 m. Добра локација, одлична опременост и комфорност на студијата и апартманите, е доволна препорака за куќата. Кујната е комплетно опремена со садови, голем фрижидер со замрзнувач, мини шпорет, апарат за филтер кафе, тостер, даска за пеглање и пегла. Убаво уреден двор со летниковец. Сопственикот зборува српски така да е и комуникацијата полесна. Паркирањето е дозволено на улицата пред куќата.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 
  • две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата со доплата: 5 еур на ден – студио и 8 еур на ден – дуплекс (две клими) 
  • WI-FI  – вклучен во цената.
  • АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Sport **** – Bansko

Hotel Sole Luna 4*– Borsh

Aparthotel MURITE **** – Bansko, Razlog

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel