Evridiki House - Limenas, Tasos

ЛЕТО 2020

Превоз

сопствен

Оддалеченост од плажа

500 метри

Грција

Острови>Тасос

20% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 13.03.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 23.05 – 12.06.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 23.05 – 12.06.2020

15% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 13.03.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 12.06 – 30.09.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020 ЗА СМЕНИТЕ ОД 12.06 – 30.09.2020

Vila Evridiki се наоѓа во мирниот дел на Лименас, на околу 500 m од плажа. Комплексот има базен и голем двор. Секоја сместувачка единица има опремена чајна кујна, ТВ, клима уред со доплата од 5 еур на ден, на лице место, балкон или тераса.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40%, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Katarina 1 – Kokino Nero, Tesalia

All Senses Nautica Blue Exclusive Resort 5* Rhodes

ATANASI – Amudia, Ionian coast

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel