Club Hotel Euphoria **** - Borovets

ЗИМА 2019 / 2020 БОРОВЕЦ

Услуга

BB / HB

Локација

1,6 кm од центарот на Боровец
на 1,7 км од ски лифтот

Bugarija

Borovec

Hotel Euphoria Club се наоѓа на 1350 м надморска височина. Сите сместувачки единици се со балкон, бродски под и интернет. Сите имаат и остава за ски опрема.

Хотелски содржини:

 • градина
 • ски остава
 • изнајмување на ски опрема
 • внатрешен базен, теретана,  релакс соба, парна бања, џакузи, сауна
 • игрална и клуб за деца
 • кафетерија
 • бар
 • ресторан
 • интернет
 • паркинг
 • сеф со доплата
 • лифт

Соби:

 • кафемат
 • мини-бар
 • сеф
 • сателитска ТВ
 • телефон
 • фен
 • пегла
 • балкон
 • бањарка и папучи
 • фрижидер
 • сушалка за веш
 • трпезариска маса
 • ел. бокал

Пријавување во хотелот е по 14:00 ч, а одјавување до 12:00ч.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање со појадок по лице, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, бежичен интернет на јавни површини, трансфер до гондолата од 21.12 – 31.03. /распоред на рецепција/, паркинг, туристичка такса

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Astris Sun Hotel **+ – Astris – Tasos

Riverside Hotel & Spa **** – Bansko

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel