Hotel Edelweiss *** - Borovets

Услуга

BB / HB

Локација

Hа 900 м од ски лифтот

Bugarija

Borovec

Hotel Borovets Edelweiss е лоциран на околу 900 m од центарот и ски лифтот. Хотелот има бесплатен бежичен интернет во јавните простории, паркинг, ресторан и лоби бар, ТВ, трансфер до ски лифтот, 24-часовна рецепција, ски школа, сеф, сауна, ски остава.

Пријавување во хотелот е по 14:00 ч, а одјавување до 12:00ч.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1  ноќевање на база полупансион, трансфер до гондолата, туристичка такса

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel RODOPSKI DOM *** – Chepelare

ALPENLANDHOF Aparthotel *** – Bad Kleinkirchheim

4 SEASON NEW – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel