Dryades Hotel *** - Siviri, Kassandra

ЛЕТО 2022

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

50 - 260 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Ηotel Dryades опкружен со шума и со поглед на море, претставува мала оаза на мирот. Хотелот нуди 18 соби и полупансион на шведска маса. Реновиран 2015-та година а нуди паркинг, базен со бар и ресторан. Камчеста плажа е на само 50 метри од хотелот, а песочната плажа е на 260 метри. Собите се пространи со брачен кревет и кревети на кат, сите опремени со клима уред, ТВ, фен, комарници и пространи балкони. Бежичен интернет се нуди само на јавните површини. Сеф е достапен на рецепција и е бесплатен.

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation Policy
8-1 days prior to arrival, 50% fees. Non-show or Early Departure, 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel TORONI BLUE SEA **** – Toroni, Sithonia

KATARINA 2 – Kokino Nero, Tesalia

TEANO I i II – Sarti, Sitonija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel