Delphi Beach Hotel **** - Erateini, Fokida, Peloponez

ЛЕТО 2021

Услуга

All

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Пелопонез

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 А ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.06-18.07.2021

Delphi Beach е на самиот морски брег, на песочно-камчеста плажа со бесплатни чадори и лежалки, 2.5 km од рибарското село Ератеини, помеѓу Галаксиди и Нафпактос. Го чини зграда од 3 крила, поврзани со лифт и опкружена со преубава градина. Хотелот нуди: 2 ресторани, снек бар, лоби бар, надворешен базен, солариум, бар покрај базенот, детски базен, тениско игралиште со доплата, терен за кошарка, одбојка на плажа, билијар со доплата, видео игри, ТВ сала, диско, шоу програми во живо, детски клуб, детска анимација, игралиште, паркинг, сувенирница, мини маркет, бежичен интернет на јавните површини …

 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

ГАЛЕРИЈА

Такса за престој се плаќа на лице место, на влез во хотел. За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Grand Platon Hotel **** – Olympic Beach, Pieria

Resort Green Life Ski & Spa – Bansko

PANOS – Limenas, Tasos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel