Bomo Coral Hotel ***+ - Agios Nikolaos, Crete / Adults Only 16+

ЛЕТО 2020

УСЛУГА

All

Оддалеченост од плажа

20 метри

Грција

Острови>Крит>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН /АВИОН + ТРАНСФЕР + ХОТЕЛ/

ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

*Понудата за дополнителен попуст важи моментално и може да се укине без претходна најава

Хотелот е оддалечен 300 m oд центарот на Агиос Николаос, а на 65 km oд аеродромот во Ираклион. Хотелот се состои од две згради – двокатна и четворокатна, помеѓу кои постои мал мост. Лоциран е на плажа со ситни камчиња, лежалки со доплата, градски тип на хотел со базен со морска вода на покривот и е само за возрасни лица, над 16 год. Интернет на јавните места е бесплатен. Ресторан и два бара. Во собите: балкон, прибор за кафе/чај, мини фрижидер, телефон, фен, сателитска ТВ, интернет, клима, сеф, пешкири за плажа. Вкупно 165 соби.

 

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Таксата за престој се плаќа на лице место, на рецепција при пријавувањето во хотел.

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума во денарска противвредност, по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Дополнителни 5% попуст важат за комплетна уплата со резервација до пополнување на квотата и можат да се укинат без претходна најава!

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Olga Dedijer ** – Kopaonik

Hotel Jenny **– Siviri

Aparthotel Aelia Lux – Stavros, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel