Hotel Club Satelit 4* - Zlatibor

2019 / 2020

Услуга

BB / HB / FB

Оддалеченост од центарот

700 m

Србија

Златибор

ПРОМО ЦЕНИ ОД 17.02 – 25.12.2020

BB=FB /ПОЛН ПАНСИОН ПО ЦЕНА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ЗА УПЛАТИ МИН. 15 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ/

ДЕЦА ДО 15 ГОД. БЕСПЛАТНО*

ПРОМО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019 / 2020 – ДЕЦА ДО 15 ГОД. БЕСПЛАТНО*

Klub Satelit е сместен на 700 м оддалеченост од центарот на Златибор. Хотелот нуди Спа центар /сауна, внатрешен базен со солена вода со џакузи, масажи/, бар, ресторан, бежичен интернет, паркинг.

 

*Дозволен престој за домашни миленици, на барање и со доплата од 10 еур на ден

 

 

ГАЛЕРИЈА

Цената вклучува:

1 ноќевање со појадок по лице, користење на спа центарот /затворен базен со солена вода, џакузи када, сауна, детско катче, паркинг, бежичен интернет

 

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност, по курс 1 еур =62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel