Calypso Hotel ** - Siviri, Kassandra

ЛЕТО 2022

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

350 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Лоциран над селото, во центарот на Сивири и на 350 м оддалеченост од плажа, Calypso Hotel Siviri нуди традиционално сместување во 22 сместувачки единици. Секоја соба има клима уред и интернет, фрижидер, сеф, балкон, сателитска ТВ, фен. Во понуда е ресторан и надворешен базен со бар. Паркингот е на улицата пред објектот. 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation Policy
8-1 days prior to arrival, 50% fees. Non-show or Early Departure 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

EVANGELIA – Jerisos, Atos

LEFTERIS – Sarti, Sitonija

THE ROYAL GRAND Hotel *** – Kanoni, Corfu

AMELIA – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel