Hotel Breza *** - Borovets

ЗИМА 2018 / 2019 БОРОВЕЦ

Услуга

BB
доплата за HВ / FB

Локација

200 m од гондолата
300 m до ски центарот

Bugarija

Borovec

Hotel Breza е сместен во популарниот ски центар Боровец, помеѓу две ски патеки за деца и на 2 мин. одење до гондолата. Хотелот е изграден во алпски стил. Нуди: лоби бар, ресторан, тераса со скара, бежичен интернет, финска сауна, парна бања, ски остава, детско игралиште и игрална, паркинг, билијар.

 

Собите се опремени со LCD TV со кабловски канали, телефон, фен, мини бар. Некој соби имаат балкон.

 

*Дозволен престој за домашни миленици /на барање и со доплата/

*Прилагоден за лица со пречки во движење

Пријавување по 14:00 ч, одјавување од 06:00 – 12:00ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање со појадок, сауна, парна бања, WiFi, соба за игри, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Belmont Ski & Spa Hotel **** – Pamporovo

Hotel Banjica *** – Sokobanja

Azzuro – Nei Pori, Pieria

Malina Residence – Pamporovo

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel