Хотел Божур 3* - Негорски Бањи

БАЊИ МАКЕДОНИЈА

Услуга

ВВ

Локација

с. Негорци, Гевгелија

Македонија

Негорски Бањи

2020

Хотелот и опкружувањето се целосно покриени со бесплатен Wi-fi интернет. Во рамки на хотелот има детско игралиште и сончева тераса. Хотел Божур го нуди најдоброто сместување во Гевгелија. Гостите можат да уживаат во ресторанот на самото место. Бесплатен приватен паркинг во рамки на хотелот. Сите соби и апартмани се климатизирани и имаат опрема и место за седење, за релаксирање и одмор по тешкиот ден. Собите и апартманите се опремени со телевизор и кабловска телевизија. Сите соби се со тераса, приватно купатило, опремени со туш, фен и бесплатни средства за хигиена. Апартман има дневна соба. Рецепцијата е на располагање 24-часа. На располагање се нуди бесплатно складирање на багаж.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

Ноќевање со појадок или само ноќевање, интернет конекција, паркинг, користење на џакузи со термална вода, финска и инфра ред сауна, тушеви со термална вода, туристичка такса

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума во денарска противвредност, по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 15 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Constantina Beach Hotel Apartments – Larnaca, Kipar

Papaikonomu III – Potos – Tasos

Aparthotel Metropol – Edipsos, Evia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel