Complex Borovets Gardens *** - Borovets

ЗИМА 2019 / 2020 БОРОВЕЦ

Услуга

Наем

Локација

700 м од гондолата

Bugarija

Borovec

Apart-hotel Borovets Gardens се наоѓа во центарот на Боровец, на 650 м од гондолата. Нуди бесплатен бежичен интернет во лобито и бесплатен паркинг, рецепција, остава за ски опрема. Апартманите се со балкон, комплетно опремена чајна кујна, трпезарија и дневна соба, LCD TV.  

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање за наем на сместувачка единица, бесплатно користење на базенот, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Nike **** – Giardini Naxos

Nikos 2 House – Leptokarija, Pieria

Nikolau – Parga, Jonski Breg

Papus – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel