Blazeski - Ohrid

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

500м од центар

Македонија

Охрид

ЛЕТО 2020

Куќата се наоѓа во населба Охридати, кај факултетот за туризам, на 5 минути оддалеченост од кејот на езерото и 10 минути пешачење до градскиот плоштад. Куќата поседува вкупно 6 соби (3 двокреветни и 3 трокреветни), сместени на прв и втор кат. Сите се опремени со кабловска ТВ, бежичен интернет, сопствено купатило, фен, пешкири, балкон, мал фрижидер и клима. На приземјето постои кујна, која што можат да ја користат гостите, како и павиљон. Напомена: оваа сезона кујната нема да е отворена поради безбедносните мерки и протоколи донесени поради пандемијата. Паркирањето е дозволено на улицата пред куќата и е бесплатно.

 

ЦЕНИ ЛЕТО 2020

1/1 соба 20 еур на ден

1/2 соба 30 еур на ден

1/3 соба 40 еур на ден

*Можат да се користат ваучерите Дома си е дома

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

Ноќевање, паркинг, интернет конекција, туристичка такса

 

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Radina’s Way – Borovets

Glyfada Sunset Beach Home – Glyfada

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel