Belmont Ski & Spa Hotel **** - Pamporovo

ЗИМА 2019 / 2020 ПАМПОРОВО

Услуга

BB / HВ

Локација

800 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

Сместен во ски центар Пампорово, Belmont Ski & Spa Hotel 4* е на само 1 км оддалеченост од ски лифтот Студенец. Сите соби се со кабловска ТВ, мини бар, бесплатен бежичен интернет, фен. Помошен кревет на расклопување /софа, фотеља/. Само некои од апартманите се со балкон.

The Belmont Ski & Spa Hotel нуди внатрешен базен со џакузи, спа центар со сауна, инфраред сауна, римска бања, спа капсула, релакс зона и теретана, лоби со летна тераса, ресторан, ски остава, бесплатен паркинг /ограничен број/, лифт.

 

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице на база полупансион, користење на внатрешен базен, парна бања, теретана, финска сауна, паркинг според расположивоста, бежичен интернет, сеф, трансфер до ски патека Студенец /распоред на рецепција/, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel