Apart-hotel Belmont - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

Наем
доплата за ВВ / НВ

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Hotel Belmont се наоѓа 800 м од ски лифтот. За гостите на хотелот спа центарот е бесплатен за користење. Постои можност за доплата на појадок и вечера, кои се служат во хотелот Гранд Монтана, кој се наоѓа отспротива.

Содржините на објектот:

 • лифт
 • ски остава
 • паркинг
 • 24 ч рецепција
 • базен, теретана, сауна
 • бар
 • бежичен интернет на јавните површини бесплатен

Апартманите:

 • балкон
 • сателитска ТВ
 • фен
 • пегла
 • кујна
 • мини-бар
 • ДВД и ЦД плеер
 • микровална
 • пешкири
 • радио
 • фрижидер

Пријавување по 14:00 ч, а одјавување до 12:00 ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по сместувачка единица за наем, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет на јавни површини, бесплатен трансфер до ски лифтот /распоред на рецепција/, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Слични понуди

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel