Hotel BEČIĆI ** BEČIĆI

ЛЕТО 2020

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Црна Гора

Будванска Ривиера

Хотелот се наоѓа централно на плажата во Бечиќи, оддалечен 4 km од Будва и 1 km од Рафаиловиќи со кој е поврзан со пешачка патека. Опкружен со многу зеленило и е идеален за економичен семеен одмор. Бесплатна анимација со разновидни интересни активности за деца и возрасни почнува во 09:00 часот наутро и трае се до доцните вечерни часови. Во својата понуда хотелот има  116 сместувачки единици, од кои 5 апартмани. Секоја соба е со клима, фрижидер, кабловска ТВ. Од останатите бесплатни содржини тука се: теретана, спортски терени (мал фудбал, ракомет, кошарка, одбојка), интернет, билијар, мини голф, пинг понг, детско игралиште со клацкалки, тобогани и справи за качување, паркинг, лежалки на целата хотелска територија, 20% попуст за слаткарата и a la carte ресторанот, 24-часовно обезбедување, каде што лицата кои не се гости на хотелот задолжително треба да се најават. Услугата е на база полупансион (појадок/вечера – шведска маса).

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Dafovska – Pamporovo

Hotel Tonanti 5* – Vrnjacka Banja

Apart-hotel Discovery – Limenaria – Tasos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel