Baryakov Family Hotel *** - Bansko

ЗИМА 2018 / 2019 БАНСКО

Услуга

услуга BВ
доплата за ручек и вечера

Локација

300 m од гондолата

Bugarija

Bansko

Овој фамилијарен, скромен објект е оддалечен само 300 м од гондолата. Во самиот објект се служи појадок, а постои можност за доплата на ручек и вечера која се служи во блиска таверна.

Содржините на објектот:

 • градина со тераса
 • ски остава
 • изнајмување на ски опрема
 • паркинг
 • менувачница
 • теретана, сауна
 • кафетерија
 • ресторан
 • бар
 • бежичен интернет
 • сеф

Собите:

 • кабловска ТВ
 • фен
 • телефон
 • фрижидер
 • балкон

Пријавување по 14:00 ч, а одјавување до 11:00 ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1 ноќевање со појадок по лице, користење на сауна, ски остава, интернет, паркинг, туристичка такса

Барање за резервација

Слични понуди

Mihalis 2 – Nei Pori, Pieria

Grand Royale Apartment Complex & Spa – Bansko

Ana / Sakis III – Toroni, Sithonia

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel