Astris Sun Hotel **+ - Astris, Tasos

ЛЕТО 2020

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

80 метри

Грција

Острови>Тасос

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Помал хотел на 80 м од плажата, опкружен со зеленило, едноставна градба со ресторан, бар, базен, интернет и одлична услуга. Сместен на југот од островот на 35 km од Лименас. Трикатната зграда со лифт, супермаркет, таверна, бар на плажа. Вкупно 52 соби: Single Rooms & Double Rooms (~20 m2), Triples (~25-27 m2), Superior Doubles (~20 m2), Superior Triples (~25-27 m2). Во собите: клима, SAT TV, телефон, Wi-Fi, фрижидер, купатило, фен, балкон. 

Double Room / француски или два единечни кревета.

Triple Room / француски и 1 единечен кревет

Superior Double / реновирани 2017-2018. Француски или 2 единечни кревета

Superior Triple / реновирани 2017-2018. Француски или 2 единечни кревета и софа на развлекување

ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ

 • базен
 • интернет / бесплатен во собите, лобито и ресторанотr
 • паркинг
 • 2 супермаркети на 80 m
 • лежалки и чадори со доплата
 • детско игралиште
 • бар покрај базенот
 • кафетерија
 • ресторан
 • таверна / рибна на 80 m оддалеченост
 • пинг понг
 • тенис / со доплата
 • СОБИ:
 • балкон
 • фен / на барање на рецепција
 • фрижидер
 • клима
 • сателитска ТВ
 • сеф / на рецепција со доплата
 • телефон
 • купатило / туш
 • ТВ
 • * дозволен престој за домашни миленици / на барање
 • * Прилагоден за лица со попречена мобилност
 • *Појадок – континентален, вечера – избор од 2,3 јадења

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30%. Останатиот дел се доплаќа мин. 21 ден пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден.

 

Туристичка такса се плаќа на лице место / по соба на ден!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Grand & Spa **** – Kopaonik

Papaikonomu I – Potos – Tasos

Hotel Аrena Teteks *** – Popova Sapka

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel