Astir Beach Hotel **** - Gouves, Crete

ЛЕТО 2020

Услуга

HB / All

Оддалеченост од плажа

5 метри

Грција

Острови>Крит>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН /АВИОН + ТРАНСФЕР + ХОТЕЛ/

ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ

*Понудата за дополнителен попуст важи моментално и може да се укине без претходна најава

Astir Beach Hotel е удобен хотел на 5 м од песочната плажа. Сместен во областа Като Гувес, на 700 м од центарот, 10 км од Херсонисос, 20 км од Ираклион. Реновиран 2018/19 год. 2 четворокатни згради и анекс зграда. Вкупно 180 соби. Содржини: бесплатен интернет на јавните места, 2 базени, сауна, парна бања и џакузи со доплата, мини-маркет, конференциска сала, теретана со доплата, игралиште за деца, клуб и 2 детски базена, лежалки и чадори со доплата, 3 бара, ресторан, пинг понг, бадминтон, мини-голф, одбојка, билијар и спортови на вода со доплата, анимација /6 пати неделно/

Соби: балкон, купатило, фен, клима, мини фрижидер, телефон, сателитска ТВ, сеф со доплата, сет за кафе, бежичен интернет

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Таксата за престој се плаќа на лице место, на рецепција при пријавувањето во хотел.

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума во денарска противвредност, по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Дополнителни 10% попуст важат за комплетна уплата со резервација до пополнување на квотата и можат да се укинат без претходна најава!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Iberostar Bijela Park **** – Bijela, Bokokotorski zaliv

Belcekiz Beach Hotel ***** – Oludeniz, Fethiye

Hotel Zlatibor *** – Čanj, Barska rivijera

Oasis – Asprovalta, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel