Hotel Arena Teteks *** - Popova Sapka

ЗИМА 2020 / 2021

УСЛУГА

Локација

Македонија

Попова Шапка

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – ДЕКЕМВРИ 2020

Hotel & Spa Arena се наоѓа во ски резортот Попова Шапка. Хотелот е на стотина метери оддалечен од ски патеките и е идеален за љубителите на овој спорт. Хотелот организира и излети со јавање на коњи, за подобро да ги запознаете убавините на Шар планина. Хотелски содржини: ресторан, кафе бар, преубава тераса, сауна, внатрешен базен, паркинг.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Дадената цена е по лице за 2 и 3 ноќевања и вклучува:

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

Деца до неполни 6 год. се сместуваат бесплатно
Деца од 6 – 12 год. – попуст 50%

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel