Apostolos House - Sarti, Sithonia

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

110 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Сарти

5% ПОПУСТ ЗА 40% АВАНС ДО 15.01.2022

+10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.01.2022

Куќата Апостолос е комплетно реновирана и првите гости ги прими во јуни 2021. Се наоѓа во новиот дел на Сарти на само 110 m oд најубавиот дел на плажата. Во понуда се апартмани во ниско приземје, прв и втор кат, како и 1/2 студија во ниско приземје. Сите имаат SAT TV, интернет и клима (со доплата).

ГАЛЕРИЈА

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1еур=62ден

За резервација без попуст потребна е уплата од 40% со резервација, а останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој, во висина од 0,5 евро по сместувачка единица се плаќа на лице место пред влегување во објектот.

 

*Гратис одмор или 50% попуст подразбира дека ако сте ја платиле целата сума во готово со резервација нпр. за 4 лица за било која смена и во траење од 10 ноќи, ќе добиете гратис одмор од 10.05. за 4 лица и траење од 10 ноќи некаде на Ситонија, од капацитетите на организаторот. За термините 20.05-12.06 и 28.08-24.09 се остварува 50% попуст а за резервација од 13.06 – 27.08. 100% бесплатен. Точната куќа и место ќе ја знаете 7 дена пред поаѓање

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Asena *** – Kusadasi

TSAMBIKA – Nei Pori, Pieria

ATHOS PALACE Hotel **** – Kalithea, Kassandra

SARIKAS – Polihrono, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel