Anemohadi House - Siviri, Kassandra

ЛЕТО 2023

Превоз

Автобуски
Сопствен

Оддалеченост од море

90 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Полихроно

LAST MINUTE – 08.07-15.07.2023 – 1/3 APP 419 EUR / 1/4 APP 449 EUR

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Anemohadi – Куќата е лоцирана на 90 м од плажа со ситна песок и 50 метри од центарот на Сивири. Располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет и кауч на раскопување во дневната соба. Лоцирани се на приземје, прв или втор кат. Сите апартмани имаат сопствена тераса, комплетно опремена  кујна, ТВ и клима уред (вклучен во цената), како и бежичен интернет …. Куќата е “pet friendly” доплата за домашно милениче (пес) 50 €

ГАЛЕРИЈА

Цените се во €, се плаќа во денари 1 € = 62 денари

Во цената Е вклучено:
7 ноќевања
Користење клима уред,
Користење безжичен интернет

Во цената НЕ Е вклучено:
Автобуски превоз
Патничко осигурување
Туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Куќата е “pet friendly” доплата за домашно милениче ( куче) 50 €

 

Информации, услови, попусти
Цените обележани со црвено се промо цени
На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.

Можеби ќе Ви се допадне

HINITSA BAY Hotel **** – Porto Heli, Peloponnese

ILIAS – Sarti, Sithonia

SENTIDO DJERBA Beach 4* – Djerba, Tunis

ZACHARIAS – Parga, Jonski Breg

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel