Almyros Beach Hotel ***** - Acharavi

ЛЕТО 2019

Тип на услуга

All

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Острови>Крф

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

Хотелот е на прва линија до морето, на голема зелена површина. Нуди комфорни соби, базен, ресторан, барови, спортски и др. видови анимација, паркинг, мини теретана, лежалки и чадори со доплата, детски базен, клуб и игралиште. Реновиран 2017 год.: сменета кујнска опрема, заменета интернет опрема, заменета телефонска опрема, поправки на главната зграда и поедини соби.  Хотелот се наоѓа на 2 km од Ахарави, 38.5 km од градот Крф. 

Вкупно 160 соби: Doubles (~20 m2), Family Rooms (~40 m2).

Во собите: клима (од 15/05-15/10), сателитска ТВ, мини фрижидер, телефон, сеф, бежичен интернет, купатило со туш, фен, балкон. 
Фамилијарни соби се во стил на мезонет без врата

Секојдневно чистење на собите, менување на постелнина – 2 пати неделно.

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

*Ве молиме, секогаш да ја проверите цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 такса за престој се плаќа на лице место

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel