Alibi *** - Zlatibor

ЛЕТО 2018

Локација

Центар на Златибор
Услуга ВB

Оддалеченост од центарот

На самото шеталиште

Србија

Златибор

Alibi Zlatibor е нов објект во самиот центар на Златибор. Главните карактеристики му се идеалната локација, на самото шеталиште и луксузно опремени сместувачки единици. Располага со 37 соби и 5 апартмани опремени со квалитетен и модерен намештај. Сите имаат flat-screen tv со кабловски канали, бежичен интернет и мини-бар. Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна. Собите се светли и комфорни со поглед на централниот дел на Златибор, шеталиште, езеро и врв Торник. Објектот има и caffe bar и ресторан Alibi, а за сите вљубеници на добра забава тука е клубот Alibi.

ГАЛЕРИЈА

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД! 

 • Цената е по лице, за мин 2 лица во соба
 • Доплата за помошен кревет е 60%
 • Децата до 7 год престојуваат бесплатно. Деца од 7-12 год, со две возрасни лица плаќаат 50%. Децата со едно возрасно лице плаќаат 70%.
 • Доплата за еднокреветна соба е 60%
 • Доплата за домашен миленик е 10 еур на ден
 • Во случај на прекинување или отказ на престој, не се врши рефундација на средствата
 • Такса за престој за деца од 15 г. и возрасни изнесува 120,00 rsd на ден, за деца од 7-15 г. 60,00 rsd на ден, осигурувањето е 15,00 rsd на ден и плаќаат сите

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Finlandia – Pamporovo

Mediteran House – Nei Pori, Pieria

Apart-hotel Hellas – Paralia, Pieria

Apart – Hotel Petridis – Pefkohori, Kassandra

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel