Alexander Inn Aparthotel 1 - Stavros, Strimonikos

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

60 метри

Грција

Залив Стримоникос>Ставрос

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01.03.2020

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01.05.2020

Alexander Inn се наоѓа во новиот дел на Ставрос, на околу 60 m oд плажата. Располага со двокреветни и трокреветни студија, сместени на високо приземје. Во убавиот двор има базен со лежалки и чадори. Објектот има сопствен паркинг простор, рецепција, кафе бар. Сите студија имаат TV, клима уред, чие користење е вклучено во цената, кујна со фрижидер, решо, садови и прибор според бројот на креветите, купатило, тераса, интернет. Постелнината се менува еднаш во текот на престојот.

ГАЛЕРИЈА

Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч
за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови…)
дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет
било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур
По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може

 

TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА БЕЗ ПОПУСТ Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 50% ОД ВКУПНАТА СУМА ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ANTHODI Aparthotel – Stavros, Strimonikos

Hotel Koviou Holiday Village **** – Nikiti

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel