HOTEL ALEKSANDAR **** BUDVA, Budvanska rivijera

ЛЕТО 2022

Услуга

HB / All

Оддалеченост од плажа

50 m

Црна Гора

Будванска Ривиера

Hotel Aleksandar е идеално лоциран, блиску до плажата а далеку од гужвата, семеен клуб хотел, комплекс од 4 одделни вили, со имиња на билките: Лаванда, Хортензија, Пинеа и Тилиа. Сместен во богато зеленило, со изнимна локација, со само неколку метри прошетка до најдолгата градска плажа, идеален е за семеен одмор.

Комплексот има вкупно 187 соби и апартмани, 3 надворешни базени (со солена и слатка вода), детски игралишта, тематски забави во вечерни часови, неколку ресторани и барови, мини спа центар. Собите се опремени со: клима, кабловска ТВ, фен, интернет, мини фрижидер, сеф.

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред пристигнување.

*Цените се валидни за плаќање на фактура и во готово!

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

MALAMA – Sarti, Sithonia

Hotel VILLAGE MARE **** – Metamorfosis, Sithonia

Hotel KAMENA *** – Pamporovo

DESERT ROSE ***** – Hurgada

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel