Akti Hotel ** - Nafpaktos, Ahaia, Peloponez

ЛЕТО 2019

Услуга

BB

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Пелопонез

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

Пријатен хотел со едноставен стил, комфорни соби и добра услуга на 10 min. прошетка од центарот на Нафпактос. Камчеста плажа е на 50 м од хотелот и е неопремена со лежалки и чадори. Нафпактос е втор по големина град во регијата. Вкупно се 50 сместувачки единици во понуда: Singles (~14 m2), Double Rooms (~17 m2), Triple Rooms (~18 m2). Сите соби се опремени со: клима, телевизор, САТ ТВ, бежичен интернет, телефон, сеф, фен, мини фрижидер, балкон. Хотелот нуди паркинг.

 

* Дозволен престој за домашни миленици /на барање/

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019

 

*Хотелот го задржува правото на промена на цените без претходно известување

*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel