Aparthotel Aelia Lux - Stavros, Strimonikos

ЛЕТО 2021

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

700 метри

Грција

Залив Стримоникос>Ставрос

Вилата е на главниот пат во Ставрос (спроти маркетот “Discount”) оддалечена околу 700 m oд плажа. Изградена во јануари 2016 год – една од најновите и најубавите вили во Ставрос. Ентериерот е модерно дизајниран, a сместувачките единици се потполно опремени (чајна кујна со комплетен прибор, бокал за загревање на вода, миксер за фрапе, фрижидер, клима, LCD-TV, купатило, фен, пешкири, влечки, балкон). Базенот со чадорите за сонце и лежалките се дополнителен бенефит. Спроти вилата се наоѓа и голем паркинг, а во објектот има докторска ординација.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

– 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Клима вклучена во цената, WI-FI и пешкири бесплатно.

 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.    

 

Барање за резервација

Слични понуди

AVRA – Polihrono, Kassandra

SIMANTRO BEACH Hotel *****– Akti Sani, Kassandra

ACHILEAS – Hanioti, Kassandra

ASTERIOS – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel