Aparthotel Adeona - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

Локација

500 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Apart-hotel Adeona е сместен на 5 мин. од гондолата и центарот на Банско. Од содржините нуди затворен базен, џакузи, парна бања, сауна и теретана, сала за појадок и бесплатен паркинг.

Сите апартмани имаат сателитска ТВ, мал фрижидер и балкон.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање со појадок по лице, користење на внатрешен базен со џакузи, финска сауна, парна бања, ски остава за сопствена опрема, бесплатен трансфер до ски лифтот /распоред на рецепција/, интернет

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.
*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel