EARLY BOOKING

ЛЕТО 2023

EARLY BOOKING

LINA – Sivota, Jonski Breg

15-20% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDROS PALACE Hotel ***** – Ouranoupoli, Athos

Alexandros Palace Hotel & Suites 5* - е сместен во пријатно опкружување, на полуостров Атос, во областа Трипити, на 2 km oд Неа Рода и 5 km oд Уранополи. Комплексот се состои од 7 двокатни и 2 трокатни згради, ...

10-15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PLAZA ROYAL – Stavros, Strimonikos

Новоизграден објект, кој се наоѓа на околу 200 m од плажа и околу 150 m од центарот. Во понуда се квалитетно и модерно опремени двокреветни и трокреветни студија на приземје, и четворокреветни ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MELITON PORTO CARRAS ***** – Porto Carras

Комплексот Porto Carras Grand Resort има приватна марина, 3 хелиодрома и приватна ергела, аква парк. Сместен во зеленилото, опкружен со густа борова шума, во комбинација со професионалната услуга овозможува опуштен престој ...

5% ПОПУСТ

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARE MONTI – Sarti Beach, Sitonija

Mare Monti се наоѓа на 190m од најубавиот дел на плажа во Сарти Бич. Во понуда се студија за 2 до 4 лица, кои се наоѓаат во ниско приземје, на прв и втор кат, како и студија со галерија за до 5 лица кои ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VIKTORIA – Polihrono, Kassandra

Viktoria се наоѓа на главниот пат во Полихроно, на околу 400m oд плажата. Објектот има со двор со зеленило и скара. Од дворот кон плажата има подземен премин под главниот пат. Во понуда се двокреветни ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KIRIAKI – Paralia, Pieria

Kiriaki е куќа реновирана пред неколку години, а на 120 m од плажата, во центарот на Паралија и во близина на продавници, таверни, кафетерии, сувенирници и останати туристички ...

5-10% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MILA – Polihrono, Kassandra

Mila studios се наоѓаат во централниот дел на Полихроно, во мирна улица и на околу 200м од плажата. Има новоизградени, убаво уредени двокреветни и трикреветни студија на приземје.Сите ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SIMANTRO BEACH Hotel *****– Akti Sani, Kassandra

Хотелот е опкружен со борова шума и излегува на сопствена плажа. Од содржините тука се тениските терени, детско игралиште, ресторан, таверна, бар на плажа и снек бар, 2 отворени и еден затворен базен, бесплатен паркинг и бежичен интернет.

15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BLUE DREAM PALACE Hotel ***** – Tripiti, Tasos

Blue Dream Palace hotel се наоѓа на убавата Трипити плажа, блиску до Лименарија. Хотелот е изграден така да сите сместувачки имаат поглед на море. Хотелот има „infinity“ базен, детски базен, внатрешен базен ...

10% ПОПУСТ

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PARALIKAS – Sarti, Sitonija

Комплетно реновираната куќа Paralikas првите гости ќе прими во мај 2023-та година. Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на главното шеталиште, спроти познат гиро ресторан “Ovelix”. Студијата се за две ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SARTIOS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на околу 180 m oд најубаво уредениот дел од плажата во Сарти и на околу 70м од плоштадот. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четирикреветни...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BELLAGIO BLUE ** – Hanioti, Kassandra

Економичен хотел со едноставен стил и добра услуга. На 500 m од центарот на Ханиоти. Рецепција и сала за појадок се реновирани 2016 год., бежичен интернет. Песочна плажа на 120м од објектот...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SIMOS – Sarti, Sitonija

Се наоѓа во централниот, стар дел на Сарти, на 80 метри од плажата. Во непосредна близина се на голем број маркети, пекари, кафулиња и ресторани. Има двокреветни и трокреветни студија, целосно реновирани во 2014 година. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Acrotel LILY ANN VILLAGE Hotel *** – Nikiti, Sithonia

Lily Ann Village се наоѓа во убавото село Никити, на Ситонија. Комплексот го чинат 4 згради во традиционален стил, на 400 m оддалеченост од плажата. Во понуда се 40 сместувачки единици, ТВ сала 24-часовно ...

15-20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SIGO – Metamorfosi, Sithonia

Сиго апартманите се наоѓаат на околу 250м од плажата. Во понудата се четворокреветни апартмани и дуплекси со пет кревети на првиот кат. Сите имаат TV и клима чие користење е вклучено во цената, ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FILOXENIA – Vrahos, Ionian coast

ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата во Врахос, во помирен дел. Оддалечена е 50 метри од плажа, сместена во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрвја, со лулашки за деца. ...

10% ПОПУСТ

*28.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKIS 2 – Sarti, Sithonia

Akis се наоѓа во центарот на Сарти, оддалечена околу 50 m од плажата. Сите сместувачки единици во понудата се на прв кат, убаво уредени и наменети за сместување на 3 до 4 лица. Секое студио поседува кујна,...

10-20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LIOTRIVI – Vasiliki, Lefkada

Куќа Liotrivi се наоѓа на одлична локација, во центарот на Василики, на околу 50 метри од пристаништето и шеталиштето и на околу 300 метри од градската плажа. Она што ја издвојува е фантастичен поглед на море...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA MAVRIDU – Nei Pori, Pieria

Maria Mavridu се наоѓа во централниот дел на Неи Пори, на околу 140м од плажата, во непосредна близина на куќата Мирела. Во понуда се двокреветни, трикреветни и четирикреветни ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANTONIA – Nea Vrasna, Strimonikos

Antonia се наоѓа во делот на Неа Врасна кон Аспровалта, на околу 40 метри од плажата. Има двокреветни и трокреветни студија од понов датум. Сите сместувачки единици имаат основно опремена кујна со фрижидер, решо, садови и ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATERINA – Platamona, Pieria

Katerina, се наоѓа во централниот дел на Платамона, на околу 60-тина метри од морето и во непосредна близина на поплоченото шеталиште. На приземје има продавница, кафуле и детска игротека. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TRITON – Neos Marmaras, Sithonia

Куќата е изградена 2014 год, се наоѓа на 160m oд Парадизос плажата во Неос Мармарас. Студијата се на приземје, a мезонетите на прв кат. Мезонетите се на две нивоа, на долното ниво е брачен ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GREGORY – Potos, Thassos

Gregori се наоѓа во центарот на Потос, на градската плажа, 20 м од морето. Сите соби се на 2. кат, дел се со поглед на море, а дел со поглед на улица. Собите имаат фрижидер, купатило со пешкири, тераса, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FINIKAS GARDEN – Nikiti, Sithonia

Finikas garden е понов комплекс, се наоѓа на околу 140 m oд плажата (камчеста/крупна песок) во мирниот, помалку населен дел на Никити. Има голем двор со базен за возрасни и за деца, детско игралиште и паркинг. ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CHRIS – Pefkohori, Kassandra

Chris се наоѓа на околу 220 метри оддалеченост од плажата, во центарот на Пефкохори. Располага со потполно нови, убаво уредени 1/3+1 и 1/4 апартмани сместени на високо приземје. Секој од апартманите има издвоена спална соба и кујнски...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PLATON BEACH Hotel ** – Olympic Beach

Мал хотел, сместен на самиот морски брег во Олимпик Бич. Вкупно 45 соби. Нуди мал, затворен базен, бесплатен, бежичен интернет, паркинг, конференциска сала, сеф, лежалки со доплата, бар и ресторан. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELENI – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во централниот, стар дел на Сарти, на 80 метри од плажата. Ги опфаќа студијата на 1. кат на куќата Симос. Во непосредна близина се на голем број маркети, пекари, кафулиња и ресторани. Има ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IRINI – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во централниот дел на Сарти, на околу 50 м оддалеченост од плажата. Во понуда се двокреветни и трикреветни студија, како и четирикреветни и петокреветни апартмани со француски кревети ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DION PALACE RESORT & SPA ***** – Litochoro, Pieria

Хотелот се наоѓа во близина на Литохоро, на 7 км оддалеченост. Сместен на пространа територија, нуди комфорни соби со сите потребни содржини, ресторани и барови, базени, од кои еден внатрешен ...

15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ARMONIADES – Sivota, Jonski Breg

Куќата е оддалечена од центарот околу 250 m, oколу 600 m од марината и 900 m oд плажата "Galikos Molos". Нова куќа, опремена со вкус. Уреден двор со тревник и скара. Студија опремени со мини ...

10-20% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ARTOS – Pefkohori, Kassandra

Artos се наоѓа во центарот на Пефкохори спроти кафиќот Mamos, на околу 130 метри оддалеченост од плажата. Во близина на објектот се наоѓаат голем број ресторани, продавници, аптека и докторска ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

F&M – Sarti, Sitonija

F&M – е неодамна реновирана куќа. Се наоѓа во Сарти Бич, во делот каде што е плажата најубава, на само 150 m оддалеченост. До центарот на Сарти е на околу дваесет минути лесна прошетка по ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SUNSHINE – Sarti, Sithonia

Sunshine е потполно нова куќа. Првите гости ќе ги прими во јули 2021. Изнимно комфорно и модерно сместување, во новиот дел на Сарти, на само 40 m од морето. Во понуда се студија за две до четири лица на високо ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AUGUSTOS – Tripiti, Tasos

Куќата Аугустос се наоѓа на околу 250м од плажата Трипити која е една од најубавите плажи на Тасос и на околу 2 км од Лименарија. Овој комплекс се состои од два потполно нови дела, сместени во еден двор во кој има базен ...

10-20% ПОПУСТ

*02.04.2023

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KARAJANIS – Neos Marmaras, Sithonia

Се наоѓа околу 180 m oд плажата Парадизос во Неос Мармарас (на околу 800 m oд центарот). Апартманите се на приземје и прв кат. Сите имаат SAT TV, бежичен интернет и клима вклучена во цената. ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HORTO BAY – Horto, Pilion

Се наоѓа покрај главниот пат, на околу 150 m од плажа. Horto Bay e сместена во подножјето на живописната планина Пилион, во мало, истоимено село Хорто, на само неколку километри оддалеченост од Милина. ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATE – Nei Pori, Pieria

КАТЕ се наоѓа на 200 метри од плажа. Распoлага со трикреветни студија и петокреветни дуплекс апартмани. Секоја соба има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, купатило, ТВ, клима ...

15% попуст

*25.02.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NOTOS Deluxe Suites ** – Potos, Tasos

Notos Deluxe Suites е објект оддалечен 200 метри од плажата во Потос. Хотелот нуди комфорни и модерно опремени соби, базен, ресторан (во Astir Notos) и два бара, едниот во лобито а другиот ...

15-22% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IOANNIS – Asprovalta, Strimonikos

IOANNIS House е една од најдобро позиционирани куќи во Аспровалта. Се наоѓа во првиот ред куќи до морето, спроти големиот јавен паркинг, на само 70м од плажата и на околу 100м од убавото шеталиште ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MIHALIS – Nei Pori, Pieria

Mihalis се наоѓа во централниот дел на Неи Пори, во близина на црквата и на околу 80м од плажата. Во понуда има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и четирикреветни и петокреветни апартмани, на ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STELA – Stavros, Strimonikos

Stela house се наоѓа во центарот на Ставрос, на околу 100 m oд плажата, во близина има бројни продавници, кафулиња, ресторани. Располага со реновирани трокреветни и четирикреветни апартмани со ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FLESVOS – Pefkohori, Kassandra

Apart/hotel Flesvos се наоѓа во централниот дел на Пефкохори, на само 120 m од плажата. Поседува двокреветни студија со помошен кревет (фотеља на развлекување), сместени во спуштено приземје ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KASTRO – Toroni, Sithonia

Куќата се наоѓа во првиот ред до плажата во Торони. Во понуда се студија и апартмани на приземје и на 1. кат, со и без поглед на море. Сите имаат TV, клима вклучена во цената и интернет. ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KANALI BEACH Hotel *** – Kanali, Ionian Coast

Хотелот е опкружен со многу зеленило, на 200 м од камчесто-песочна плажа. Во понуда е аквапаркот со 2 базена и 5 тобогани за возрасни и 4 за деца, џакузи, комфорни соби, ресторан, бар, паркинг, терени за кошарка, тенис, ...

5% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FOTINI – Stavros, Strimonikos

Fotini house се наоѓа во централниот, но мирен дел на Ставрос, на околу 250 m oд плажата. Овој објект од понов датум располага со убаво уредени двокреветни и трокреветни студија на високо приземје....

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LEMONIA – Polihrono, Kassandra

Lemonia се наоѓа околу 10 m oд плажата во мирниот дел на Полихроно кон Хањоти и поседува апартмани со поглед на море, кои се реновирани пред неколку години. Во понуда се ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SERGIO – Nei Pori, Pieria

Куќата се наоѓа на околу 250 m оддалеченост од плажата. Објектот располага со трикреветни и четирикреветни апартмани и четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани. 1/4 апартманите и 1/5 дуплексите...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKIS NEW – Sarti, Sithonia

Akis New е нов блок позади куќата Акис, оддалечен 420м од морето. Четворокреветните студија се наоѓаат на приземје и на прв кат и сите имаат SAT TV и клима, чие користење е вклучено ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TRESOR SOUSOURAS Hotel **** – Hanioti, Kassandra

Tresor Sousouras Hotel се наоѓа во Ханиоти на само 100 м од морето, во убаво опкружување. Нуди комфорни соби, надворешен базен, добра услуга и вкусна храна. Вкупен број сместувачки единици е 32. ...

25% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FOTINI – Nei Pori, Pieria

Се наоѓа на околу 100 m оддалеченост од плажата во непосредна близина на забавниот парк и пазарот. Нуди двокреветни и трикреветни студија, како и четворокреветни апартмани и четворокреветни...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STELA – Asprovalta, Strimonikos

STELA House се наоѓа во мирниот дел на Аспровалта, во споредна уличка, меѓу главната улица и шеталиштето, на околу 150м од плажата. Во близина е главната улица со разновидна понуда неопходна за ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASSA MARIS Hotel **** – Agios Nikolaos, Sithonia

Хотелот е сместен на приватна песочна плажа, опкружен со зеленило. Нуди пространи соби, вкупно 66 и е идеален за семеен одмор. Оддалечен е 5 км од Пиргадикиа и 10 км од Агиос Николаос. ...

15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Acrotel LILY ANN BOUTIQUE Hotel *** – Akti Elias, Sithonia

Acrotel Lily Ann Beach Hotel се наоѓа на убавата плажа Елиа на Ситонија. Хотел со 3*, нуди комфор, модерни содржини и квалитетен сервис. Во понуда се вкупно 35 соби, реновирани 2018, како и целиот хотел...

15-20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel VILLAGE MARE **** – Metamorfosis, Sithonia

Хотелот е делумно реновиран 2016 год. Комплексот е сочинет од главната и 11 помали згради. Вкупно во понуда се 134  сместувачки единици: Double Rooms (~21-22 m2), Double Rooms Eco Ground Floor (~21-25 m2), Family Rooms ...

10-15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ESTIA – Skala Fourka, Kassandra

Estia Studios е семеен комплекс од апартмански тип со базен, приватен паркинг, убав двор со скара, големи тревнети површини и палми, сместен на околу 150 m од центарот на летувалиштето и ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VERA LILI – Limenas, Thassos

Vera Lili се наоѓа на 5 минути прошетка од центарот на Лименас и околу 500 м од плажата Агиос Василис. Има трикреветни и четирикреветни апартмани. Сместувачките единици се наоѓаат на приземје ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DULA – Pefkohori, Kassandra

Dula се наоѓа на околу 100 m од плажа, во непосредна близина на главната улица. Во понуда е четворокреветен апартман, на прв кат. Има кујна, купатило, тераса со тенда и гарнитура за седење, ТВ и клима ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EMANUELA – Potos, Thassos

Emanuela е оддалечена 600m од плажа. Во нашата понуда имаме двокреветни и трокреветни студија, со помошен кревет, и сите се наоѓаат на приземје. Сите имаат опремен кујнски дел, купатило, тераса, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RENIA GARDEN – Sarti, Sithonia

Renia Garden е понова куќа и се наоѓа во стариот дел на Сарти на 180 m oд плажата. Комфорно и реновирано четирикреветно студио се наоѓа на приземје. Има TV, бежичен интернет и клима со доплата.

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STAR PARADISE – Neos Marmaras, Sithonia

Star Paradise Studios се наоѓа на околу 100 m oд Парадизос плажата во Неос Мармарас и на околу 1200 m oд центарот на Неос Мармарас. Целосно реновираните студија и дуплекс апартмани се на ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

4 SEASON 2 – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во централниот, стар дел на Сарти, на околу 130 м оддалеченост од плажата. Во понуда на убаво уредениот објект од понов датум се двокреветни и трикреветни студија (во дел од нив постои ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ATHENA Resort **** – Ragusa, Sicilija

Парк-комплекс, рајска градина, поради убава, одлично одржувана градина и една од најдобрите плажи на Сицилија / Вкусната храна со домашни производи / Директен чартер лет Софија - Катанија од 04.05 – 05.10 – секоја сабота...

ЛЕТО 2023

*28.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZOI – Nei Pori, Pieria

Куќата Zoi се наоѓа на плажата во централниот дел на Неи Пори. Располага со двокреветни, трикреветни и четирикреветни студија и со четирикреветни апартмани, сместени на првиот и третиот кат. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

АLEKS – Ksamil

Куќата Алекс се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на Ксамил. Располага со трокреветни соби на приземје и на прв кат, опремени со сопствена ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEKA – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на околу 70 метри од плажата, во стариот, централен дел на Сарти. Во непосредна близина се наоѓа поголем број маркети, ресторани, продавници и кафулиња. Објектот има четирикреветни апартмани и дуплекси, сите на 1. кат. ..

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

4 SEASON – Sarti, Sithonia

4 season е куќа од понов датум, се наоѓа во стариот дел на Сарти, во близина на центарот и околу 150 m од плажата. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија на ниско приземје и прв кат. ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELLI – Neos Marmaras, Sithonia

Куќата се наоѓа во мала уличка на околу 20м од плоштадот и пристаништето од каде поаѓаат излетничките бродови и на околу 10 минути пешачење до градската плажа. Во понуда се трокреветни студија на 1. кат. ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KRIOPIGI Hotel **** – Kriopigi, Kassandra

Вкупно 150 комфорни соби. Содржини: бесплатен интернет, базен, надворешно џакузи, менувачница, мини-маркет, сувенирница, конференциска сала, сеф на рецепција /со доплата/, сауна, ...

15+5% ПОПУСТ

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEKA – Nea Plagia, Solunski zaliv

Се наоѓа во мирниот дел на Неа Плаја, на околу 80 м од плажата. Студијата се на приземје и прв кат. Апартманот е на прв кат. Некои од студијата имаат страничен поглед на море. Сите се опремени со ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PROKOPIS – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на околу 90 метри од плажата, во стариот, централен дел на Сарти. Има убаво уредени двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани и дуплекси. Дуплексите имаат кујна и две спални соби, од кои низ ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NATALIA – Nei Pori, Pieria

НАТАЛИЈА се наоѓа на 60 метри од плажа. Распoлага со четири трокреветни студија, лоцирани на приземје и прв кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се ....

12% ПОПУСТ

*28.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ATANASIA MARIA – Polihrono, Kassandra

Atanasia Maria се наоѓа на околу 160м од плажата во централниот дел на Полихроно. Има двокреветни, трикреветни и четирикреветни студија од понов датум. Се наоѓаат на приземје (со тераса на ниво ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASIMENIA – Polihrono, Kassandra

Asimenia се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на околу 280m oд плажата. Објектот располага со двокреветни и трикреветни студија и трикреветни и четирикреветни апартмани. Сите имаат ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OASIS Hotel *** – Peramos, Corfu

Хотелот е сместен на плажата во местото Перамос, на 7 км од градот Крф. Има преубав поглед на море и островцето Понтикониси. Поседува ресторан со голема тераса, комфорни соби, базен, ...

5% ПОПУСТ

*15.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANASTASIA – Nea Flogita, Solunska regija

Anatasia се наоѓа во централниот дел, на околу 50м од плажата во Неа Флогита, во непосредна близина на куќата Тасос 2. Во понуда се 1/2 и 1/3 студија, 1/4 и 1/5 апартмани и 1/5 и 1/6 дуплекс ...

5% попуст

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TOSCA BEACH Hotel **** – Kavala, Tracia

Хотелот се наоѓа на 6 км од Кавала и е од бунгаловски тип (вкупно 18), централната зграда со ресторанот и рецепцијата. Сместен во пријатно опкружување, во борова шума, на приватна песочна плажа, со ...

20-30% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIONISOS – Asprovalta, Strimonikos

Dionisos – се наоѓа во мирниот дел на Аспровалта, на околу 600 м од почетокот на шеталиштето и на околу 80-тина метри од плажата. Располага со убаво уредени двокреветни и трокреветни студија ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZISKOS – Paralia, Pieria

Се наоѓа во центарот на Паралија, на самата плажа, недалеку од црквата. Пред неколку години делумно е реновирена, а содржи гарсоњери и студија за 2 - 4 лица. Од некој балкони се протега преубав поглед ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LAGOMANDRA Hotel & Spa **** – Akti Lagomandra, Sithonia

Lahomandra Hotel & Spa припаѓа на комплексот Lagomandra Resort. Сместен е на една од најубавите песочни плажи на Ситонија. Го чинат 5 двокатни згради и вкупно 120 соби. Содржи: надворешен базен, бесплатен интернет во ...

10-25% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MELINA – Polihrono, Kassandra

Melina се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на околу 20 m oд плажата. Дворот на комплексот во кој се наоѓа овој објект излегува на шеталиштето и плажата. Има трикреветни студија...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TRIFON – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на 30-ина метри од плажата во новиот дел на Сарти и има четирикреветни апартмани и двокреветни студија, во дел од студијата има можност за додавање на 1 помошен кревет. Секоја сместувачка единица ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

UJVARA – Ksamil

Ујвара се наоѓа на 200 метри од прекрасната плажа Bora Bora и на околу 100 метри од центарот на Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на кат, опремени со...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KAPOLOS STAR – Edipsos, Evia

Куќата е блиску до центарот на Едипсос, оддалечена од градската плажа околу 120 m и околу 380 m од термалните извори. Во непосредна близина се многубројните продавници, ресторани, таверни. Сите сместувачки единици ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

COSTA VERDE **** – Cefalu, Sicilija

Аква-парк, полупансион со вклучени вино и вода, убава песочна плажа, на 5 минути од романтичното гратче Чефалу се карактеристики на Costa Verde 4*, како идеалниот избор за одмор на Сицилија...

ЛЕТО 2023

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKIRIS Resort **** – Apulija, Italija

Базиликата е прекрасна област во близина на Јонското и Тиренското море. Овде можете да се потопите во античката атмосфера на античките грчки градови - Метапонто и Поликоро, достапни се и голем број ...

ЛЕТО 2023

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DOLPHIN BEACH Hotel *** – Possidi, Kassandra

Хотелот Dolphin Beach се наоѓа во областа Посиди. Со поглед на планината Олимп и покрај кристално чистите води на Егејското Море, хотелот на своите гости им го нуди најтоплото гостопримство. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KOUKOUDIS – Potos – Tasos

Куќата Кукудис се наоѓа во централниот дел од Потос, на околу 180м од плажата. Во понудата има двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни апартмани од кои некои имаат и можност за дополнителен помошен кревет...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HOTEL BLUE DOLPHIN **** – Metamorfosi, Sithonia

Blue Dolphin Hotel се состои од 15 објекти и бунгалови со вкупно 171 соба. Хотел со одлична услуга, спорт и забава, активности за деца, спа центар - сето тоа е гаранција за квалитетен одмор. Содржините: надворешен базен, ...

15-20% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel THEOXENIA **** – Ouranoupoli, Athos

Hotel Theoxenia е на само 3 км од Уранополи. Само пат го дели од плажата со ситни камчиња, до која води подземен премин. Сите соби се пространи и опремени со клима уред, телефон, сателитска ТВ, ...

15+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASTIR NOTOS Hotel **** – Potos, Tasos

Astir Notos hotel е лоциран во Потос, на 250m од плажа и исто толку од центар. Вкупен број на соби е 29. Секоја соба е засебно декорирана, во друга боја, намештај, завеси, купатило. Сите соби се опремени ...

15-22% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SUN BEACH Hotel *** – Platamona, Pieria

Помал хотел сместен на песочната плажа помеѓу Неи Пори и Платамона. Реновиран е 2010 г. и има вкупно 88 соби. Содржи базен, бесплатен интернет, паркинг, сеф со доплата, лежалки со доплата, базен за деца ...

15-18% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DJERBA GOLF Resort&Spa 4* – Djerba, Tunis

Djerba Golf Resort & Spa 4* се наоѓа на самиот брег, 200 m од прекрасната плажа со бела песок Сиди Марез, 5 km од Midoun, 18 km од Khumt Souk и 25 km од аеродромот. Хотелот располага со ...

KYMA BEACH – Nei Pori, Pieria

Kyma Beach се наоѓа на плажата во централниот дел на Неи Пори, веднаш до куќата Olympic apartments. Во понуда се двокреветни и трокреветни студија, и петокреветни и шестокреветни апартмани....

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JANIS – Polihrono, Kassandra

Janis се наоѓа на околу 70 m oд плажата во центарот на Полихроно, во близина на главниот плоштад. Пред куќата е дворот со тревник (не е предвиден за играње на децата) а во непосредна близина се поштата, аптеката ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANASTASIA Resort & Spa***** – Nea Skioni, Kassandra

Xenios Anastasia Resort & SPA е лоциран на плажа, на околу 3 km оддалеченост од Неа Скиони. Во понуда се 115 соби, 2 бара, ресторан и спа центар. Сите соби имаат бесплатен интернет  /не многу ...

15+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATERINA – Stavros, Strimonikos

KATERINA AMMOS House се наоѓа во самиот центар на Ставрос, на 30м од улицата која продолжува на пешачката зона и на 250м од градската плажа. Во понуда се неодамна реновирани 1/3 ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GOLDEN BAY Aparthotel – Pefkohori, Kassandra

Апартхотелот Golden Bay се наоѓа во еден од најлуксузните делови на полуостровот Касандра, помеѓу Пефкохори и Ханиоти, на околу 30 метри оддалечен од плажата. Луксузен комплекс, распространет ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKRATHOS BEACH Hotel **** – Ouranoupoli, Athos

Akrathos Beach hotel се наоѓа на третиот крак на Халкидики, Атос на само 1,8 км од Уранополи и границата со Св. Гора. Изграден е во стилот кој што асоцира на изглед на манастир, во преубаво опкружување ...

15% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AVRA – Polihrono, Kassandra

Avra се наоѓа на само 20-ина метри од плажата, во мирниот дел на Полихроно. Располага со убаво уредени четворокреветни апартмани и четворокреветни апартмани со помошен кревет. Сите сместувачки единици на приземје, ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PORTO HELI Hotel **** – Argolida, Peloponez

AKS Porto Heli е хотел со 4*, сместен во заливот Порто Хели на источната страна на Пелопонез и на само 185 км од Атина, што е околу 2,5 часа возење. Со преубав поглед кон заливот, полн со катамарани и кон...

10% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AEGEAN MELATHRON Thalasso Spa Hotel 5* – Kalithea, Kassandra

Хотелот се состои од 2 централни згради и комплекс на бунгалови од двете страни на патот, поврзани со подземен премин. 3 км е оддален од Калитеа. Делумно реновирани соби и лобито 2013 г. Вкупно 255 соби.

15+5% ПОПУСТ

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THEALOS INN – Nea Vrasna, Strimonikos

Thealos Inn, куќа со одлична, централна локација, на само 100 m од шеталиштето и плажата, па според тоа и сите туристички содржини се лесно достапни. Располага со двокреветни, двокреветни со ...

5-10% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FOTIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти во близина на црквата, на околу 260 m oд морето. Студијата за 2-3 лица се наоѓаат на прв кат, двокреветно студио на втор кат, a дуплексот и студиото за 4 лица на приземје. ...

5+10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JANIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на 70 m oд плажата во стариот дел на Сарти и на само 20 m од главниот плоштад. Многу блиску, а сепак доволно далеку од буката, во потполно мирна улица. Оваа убава куќа во понуда има реновирани...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MERI – Nei Pori, Pieria

Meri се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 180м од плажата. Има убаво одржувани двокреветни и трикреветни студија и петокреветни и шестокреветни апартмани, на високо приземје и на 2. кат.Сите ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THE DOME Luxury Hotel **** – Limenaria, Tasos

The Dome е нов хотел, лоциран во Лименарија, на јужната страна од од островот. Хотелот нуди најмалку 35 типа на сместувачки единици, модерно опремени. Сите соби се опремени со се што е потребно ...

10% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANTONIA – Pefki, Evia

Сместена на самото шеталиште и оддалечена околу 50 m oд плажата. Студијата се во поткровје со нормална височина и одлична изолација. Предноста и се, покрај локацијата и големи ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARSODIN – Olympic Beach, Pieria

Куќата се наоѓа во пешачката зона на Олимпик Бич, уз море и со поглед кон паркот и морето. Marsodin е комплетно реновирана. Во понуда се двокреветни и трокреветни студија, како и апартмани за ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THE ROYAL GRAND Hotel *** – Kanoni, Corfu

Хотелот се наоѓа на 3 km од центарот на селото Канони, на 3 km од градот Крф, и на 1.5 km од Ioannis Kapodistrias аеродромот. Составен е од шест згради а 2018 год. е комплетно реновиран. Хотелот е модерен, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FLOWER House & Bungalows – Toroni, Sithonia

Flower House cе наоѓа на само 40 m oд брегот во преубав двор. Идеална за семеен одмор со скара во дворот и чистење на половина од престојот. Сите апартмани имаат SAT TV и клима вклучена во цената,...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GREEK PRIDE SEAFRONT Hotel **** – Fourka, Kassandra

Бутик концепт Greek Pride Seafront Hotel има 37 соби и совршени за романтични одмори, парови и меден месец, родители со тинејџери. Се наоѓа на мирно место на само 800м од центарот на Скала ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NTINAS FILOXENIA Hotel&Spa *** – Skala Potamia, Tasos

Оддалечен само 150 m од плажата Golden Beach, Ntinas Filoxenia Hotel & Spa нуди 2 базени и надворешен џакузи /со доплата/, 2 бара покрај базенот, мини маркет, сувенирница, детско игралиште, паркинг...

10% ПОПУСТ

*31.03.22

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Vila NIRIDES – Sivota, Jonski Breg

Вилата се наоѓа на околу 400 m оддалеченост од марината и на околу 150 m од плажата “Karvuno”. Поради локацијата на гостите им нуди мирен одмор и преубав поглед на плажата "Karvuno". Апартманите се ...

10-20% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDER THE GREAT Hotel **** – Kriopigi, Kassandra

Хотел Alexander the Great е сместен на брдото над преубава плажа, опкружен со борова шума. Од терасата на хотелската кафетерија се протега преубав поглед на Егејското море. Изграден во борова шума, над фантастична, ...

20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AVLI – Sarti, Sithonia

Потполно новата куќа се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 120m oд морето. Во понуда се четирикреветни студија и апартмани, кои се наоѓаат на приземје. Сите имаат SAT TV, WiFi интернет и користењето на климата ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELINOTEL APOLAMARE ***** – Hanioti, Kassandra

Apolamare Hotel е сместен на самиот морски брег, на само 5 мин од центарот на Ханиоти. Сите 86 соби и суитови се пространи и нудат балкони, фен, телефон, Тв со рамен екран, мини бар, клима уред, сеф. Хотел нуди: ресторан, ...

15+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KOSTAS – Sarti, Sithonia

Костас се наоѓа во стариот дел од Сарти на само 30м од плажата. Во понудата има двокреветни студија и четворокреветни апартмани од кои дел имаат страничен поглед кон морето. Сите имаат SAT TV, интернет и клима...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VENUS PALACE – Stavros, Strimonikos

Куќата се наоѓа во новиот дел на Ставрос, оддалечена околу 320 m од плажа и околу 470 m од центарот. Сместувачките единици се наоѓаат на високо приземје и на 1. кат. Објектот има рецепција со ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MATINA – Leptokarija, Pieria

Matina се наоѓа во непосредна близина на центарот, на околу 50 метри од плажата. Има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, сместени на приземје, на 1. и 2. кат. Сите сместувачки единици имаат...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HRISTOS – Nei Pori, Pieria

Hristos се новоизградените студија и апартмани на првиот кат на куќата Pupulo Sea, сместена на 15-ина метри од плажата.  Сите сместувачки единици имаат бочен или директен поглед на море и првите гости ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZORBAS – Nea Flogita, Solunska regija

Zorbas се наоѓа во централниот дел, на плажата во Неа Флогита. Во понуда се двокреветни студија (во дел од нив има можност за додавање помошен кревет) и четирикреветни апартмани...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel LESSE **** – Hanioti, Kassandra

Lesse Hotel 4 * се наоѓа во Ханиоти, на 150 м оддалеченост од плажа. Го чинат 3 згради и вкупно 88 сместувачки единици. Од содржините во понуда се: рецепција, лоби, три базени, ресторан, бар ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TULI – Nei Pori, Pieria

Tuli се наоѓа на околу 220м од плажата во Неи Пори. Располага со трикреветни и четирикреветни апартмани (со кревети на кат), кои се на приземје. Сите сместувачки единици се опремени ....

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LAMPSI – Nidri, Lefkada

Куќата се наоѓа во централниот дел на Нидри, оддалечена од плажа 200 m. Поседува базен со лежалки околу. Во нашата понуда се трокреветни и четворокреветни апартмани, сместени на приземје, ...

10-20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZACHARIAS – Parga, Jonski Breg

Zacharias studios, симпатична куќа, која е сместена во мирниот, рамниот дел на Парга, опкружена со многу зеленило. Она што ја издвојува од поголемиот број на куќи во Парга, е убав двор со ...

15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel ERICIUS – Jerisos, Atos

Куќата се наоѓа на околу 120 м од плажата. Ericius е една од најновите и најубавите куќи во Јерисос. Модерно опремени смествачки единици, со многу вкус и детали, па оваа куќа секогаш радо ја препорачуваме. ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIMITRIS – Nei Pori, Pieria

Dimitris cе наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 150m оддалеченост од плажата. Располага со двокреветни и трикреветни студија на последниот кат и четирикреветни и петкреветни дуплекс...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DANAIDE Resort 4* – Puglia

Danaide Resort 4* е сместен во местото Лидо ди Скацано, на 4 км од најблиското гратче Скацано Јонико, каде е и железничка станица. Оддалеченост од Бари е 130 км. Резортот располага со 108 соби ...

ЛЕТО 2023

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GALINI Superior – Polihrono, Kassandra

Galini superior се наоѓа на првата линија, на околу 20 m од морето. Располага со студија за 3 до 4 лица, кои се наоѓаат на прв и втор кат и имаат директен или страничен поглед на море. Сите ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

V&N Studios – Limenas, Tasos

Куќата се наоѓа во главниот град на островот, Лименас, во пристаништето и на прва линија од морето. Располага со двокреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици, лоцирани ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GOLD STERN Hotel *** – Paralia Katerini, Pieria

Мал хотел, реновиран 2017 г., со понуда од 16 соби. Хотелот нуди бесплатен интернет, бар, сала за појадок. Вечерата се служи во хотел Еуропа, на 5 мин. оддалеченост. Собите се со балкон, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SANTA ANA – Nea Skioni, Kassandra

SANTA ANA е комплетно реновирана куќа, сместена во голем, убав двор со маслинови дрвја, со летниковец со скара за дружби. Излегува на приватна песочно-камчеста плажа, опремена со лежалки и ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AVA – Kalithea, Kassandra

Vila AVA се наоѓа во централниот дел на Калитеа, во пешачката зона, на околу 200 m од скалите кои водат до плажа. Комплетно е реновирана 2020-та година. Поседува студија за сместување на две, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PARIS – Sarti, Sithonia

PARIS - Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на само 100m од плоштадот и на околу 270m од плажа. Петокреветни апартман се наоѓа на приземје, а четворокреветно студио на прв кат. Потполно се реновирани. ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DORA GARDEN – Sarti, Sithonia

Куќата Dora garden New е една од поновите и подобрите во нашата понуда. Се наоѓа во стариот дел на Сарти на 320 m oд најубаво уредениот дел на плажата во непосредна близина на куќата ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LISCIA ELDI Resort 4* – Sardinija

Liscia Eldi Resort 4* се наоѓа во Сан Теодоро, опкружен со прекрасни плажи – La Cinta, Кала д’Амбра и Isuledda са на пешачко разстојание од комплексот. Собите во Liscia Eldi Resort се опремени со: клима, LCD телевизор, ...

ЛЕТО 2023

*28.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA – Potos, Tasos

Maria house се наоѓа во центарот на Потос, на шеталиштето и на околу 50 m oд плажата. Располага со двокреветни (во одредени има можност за помошен кревет) и трокреветни студија. Сите имаат ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KORALI – Olympic Beach, Pieria

Се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич, на пешачката зона, на 70 м оддалеченост од плажата. До куќата е паркот со содржини за деца. Куќата е неодамна реновирана и комплетно опремена...

10% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NAFSIKA – Parga, Jonski Breg

NAFSIKA House е квалитетен. реновиран објект, се наоѓаат во мирниот, рамен дел на Парга, опкружена со маслиник, преферирана од гостите на кои не им одговара брдовитата конфигурација. ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GOUZELIS – Nei Pori, Pieria

Куќа Gouzelis се наоѓа на околу 230 m оддалеченост од плажа, во мирен дел на Неи Пори. Располага со двокреветни и трокреветни студија, како и со четирикреветни, петкреветни и шесткреветни дуплекс ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DUVAS – Toroni, Sithonia

Се наоѓа на околу 280m од плажата. Најкраткиот пат пешки до плажата е неасфалтиран приод до задниот влез во хотелот Blue Sea. Со плаќање конзумација може да го користат базенот на хотелот. Во понуда се ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASILIOS MARIA – Nei Pori, Pieria

Vasilios Maria cе наоѓа на околу 50m оддалеченост од плажата, на првиот ред куќи од морето. Располага со убаво одржувани двокреветни и трикреветни студија, четирикреветни, петокреветни и шестокреветни ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POSEIDON – Kalithea, Kassandra

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200 м од центарот. Паркинг за возила сама вила не нуди, но има на 30 м од самата вила, веднаш до хотелот Маргарита и истиот е бесплатен. ..

5% ПОПУСТ

*28.02.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GRAND PLATON Hotel **** – Olympic Beach, Pieria

Хотелот се состои од централна зграда и бунгалови. 2017 реновирани ресторанот, лоби барот, рецепцијата, нови тушеви во поголем број на супериор соби.  Вкупно 86 соби. Нуди надворешен базен, ...

15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel SIMEON *** – Metamorfosis, Sithonia

Hotel Simeon - Сместен недалеку од паркот и плажата. Реновиран 2008 год., а 2016 нов ресторан, бар, игралиште, нов базен со џакузи и детски базен. Вкупно 90 соби. Содржини: 2 базени со детски дел, бесплатен интернет,...

10-20% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STRATOS – Neos Marmaras, Sithonia

Се наоѓа на централна локација кај плоштадот со фонтана. Оддалечена е 60 м од морето и околу 5 минути пешачење од градската плажа. Во понуда се четирикреветни апартмани на вториот кат и шестокреветни ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PALLADIUM Hotel *** – Kriopigi, Kassandra

Palladium е сместен во борова шума, на 600 метри оддалеченост од убавата плажа во Криопиги. Хотелот го чинат 4 згради, од кои во првата се рецепција, бар и ресторан. Хотелот нуди 60 пространи ...

15-25% ПОПУСТ

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SENS – Nea Flogita, Solunska regija

Sens се наоѓа во стариот дел на Неа Флогита, на околу 50м од плажата. Во понуда се 1/3 и 1/4 дуплекс апартмани на 1. кат. Секој дуплекс има основно опремена пространа кујна, купатило, тераса, Wi-Fi, TV ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDRA – Psakoudia, Sithonia

Куќата се наоѓа на самата плажа во Псакудија и сите тераси имаат директен поглед на море. Четворокреветните студија и апартмани се наоѓаат на прв и втор кат. Сите имаат TV, клима вклучена во јули и август, ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel PETRIDIS *** – Pefkohori, Kassandra

Petridis се наоѓа на влезот во Пефкохори, на околу 300 м од центарот и окoлу 400 м од плажата.Има голем базен опкружен со медитеранско зеленло, лежалки и чадори покрај базенот, ресторан, ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EVROS – Sarti Beach, Sitonija

Куќата Evros се наоѓа на120m од плажата во Сарти Бич. Студијата се наоѓаат прв и втор кат и имаат поглед на море. Сите студија имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред чие користење е со доплата. Апартманите ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDER INN Aparthotel – Stavros, Strimonikos

Апартхотелот Alexander Inn е лоциран на само 50 метри од плажата во Ставрос. Во состав на хотелот има пица-ресторан и кафе бар, а во дворот на хотелот има преубав базен опкружен со лежалки и чадори кој им е на...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CORA Hotel & Spa Resort **** – Afitos, Kassandra

Cora Hotel & Spa, oпкружен со палми, со убав поглед од ридот на заливот Торонеос, овој хотел со 4 ѕвезди се состои од 8 комплетно реновирани згради и на само 3 минути пешачење до приватната...

20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ACACIA Resort 4* – Campofelice…, Sicilija

cacia Resort & SPA е луксузен хотел 4*, со инфраструктура, квалитетот на услугите, мебелот и храната, како хотел со 5*. Хотелот се наоѓа на плажата помеѓу Палермо и Чефалу, на влезот во национален парк Parco ...

ЛЕТО 2023

*28.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKTI OURANOUPOLI Hotel **** – Ouranoupoli

Хотелот претставува идеален избор за љубителите на мирен одмор. Го чинат централната зграда и трокатни згради блиску до нејзе. Собите се пространи, со балкони, вкупно 80. Особена карактеристика на овој хотел е добрата услуга ...

10-15% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASILIS – Nei Pori, Pieria

Vasilis house е одлично лоцирана, на само 80 м оддалеченост од плажата. Во близина се многубројните ресторани, барови и продавници. Сите студија се наоѓаат на 1. и на 2. кат и сите имаат ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELLINIKON LUX – Sarti, Sithonia

Новата куќа Ellinikon Luxury Apartments ELA ги прими првите гости во мај 2020 година. Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 150 m oд морето. Апартманите се на приземје, на 1. и на 2. кат. Сите имаат SAT TV, бежичен интернет ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASILIKI – Leptokarija, Pieria

Vasiliki се наоѓа во непосредна близина на брегот, на околу 15 метри од плажата во Лептокарија. Има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, од кои поголемиот број има бочен поглед ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FLORA – Toroni, Sithonia

Куќата се наоѓа во средишниот дел на Торони, на околу 20м од морето. Cтудијата се на високо приземје, прв и втор кат. Сите имаат SAT TV, клима вклучена во цената и интернет.На приземјето...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PALMERA – Sarti Beach, Sitonija

Апартхотел Палмера се наоѓа над магистралата, на 250 м оддалеченост од плажата во Сарти Бич, позната по долгиот, плиток влез во морето. Сместувачките капацитети се наоѓаат на прв или втор кат и ...

10-20% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KONSTANTINOS – Nea Vrasna, Strimonikos

GOLDEN BEACH House е објект од понов датум, се наоѓа на околу 70м од шеталиштето и широката песочна плажа во Неа Врасна, во делот кон Аспровалта. Објектот има рецепција. Во понуда се 1/2, 1/3 и ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NEMO – Polihrono, Kassandra

NEMO Studios е комплекс од 3 згради, кои се наоѓаат на самата плажа во Полихроно, на одлична локација за мирен одмор. Недалеку од комплексот започнува убаво шеталиште, кое се протега по ...

5-10% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ERETRIA Hotel&Spa **** – Eretria, Evia

Eretria Hotel & Spa Resort е комплетно реновиран. Комплексот е бунгаловски тип и медитерански стил, а вкупно се во понуда 205 сместувачки единици. Опкружен со зеленило, со голем базен, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VASILIS – Polihrono, Kassandra

Vasilis се наоѓа на околу 25 m од плажата во мирниот дел на Полихроно кон Ханиоти. Куќата поседува уреден двор (не е предвиден за детска игра) бидејќи во непосредна близина е игралиште ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIMITRIS 2 – Asprovalta, Strimonikos

Dimitris Ammos е со одлична локација, на само 60 m од шеталиштето и плажата, во центарот на летувалиштето. Располага со двокреветни и трокреветни студија и двокреветни и трокреветни апартмани. ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LOFOS – Kalamici, Sithonia

Се наоѓа на помалку од 20 m од плажа и е идеална за поголеми друштва. Студијата за четири лица се наоѓаат во височина на втор кат, бидејќи самата куќа е сместена на возвишение. Кујните се одделени (без врата) од ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALFA ALFA – Neos Marmaras, Sithonia

Се наоѓа на најдобра локација, на само 30м од градската плажа во најубавиот дел на Неос Мармарас во непосредна близина на игралиштето. Куќата е во рустичен стил и целосно е реновирана за летото 2017. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZOE Hotel **** – Tripiti – Tasos

Bomo Zoe Hotel е во областа Трипити, на брегот над преубавиот залив, 3 km oд Лименарија, 40 km oд пристаништето Лименас. Од песочната плажа е оддалечен 200 м, до која постои подземен премин,...

10% ПОПУСТ

*15.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HALKIAS 2 – Pefkohori, Kassandra

Halkias е на неполни 250m оддалеченост од плажата и шеталиштето. Во близина на куќата е стариот плоштад на Пефкохори, старата црква, ресторани и барови. Куќата нуди сместување во пространи ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA – Pefkohori, Kassandra

Maria е сместена на 15-ина метри од плажата во централниот дел на Пефкохори, во зоната на шеталиштето. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија, кои се наоѓаат на вториот кат. Сите сместувачки ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel MARY 1 – Skala Sotiros, Tasos

Mary 1 e на 150 m оддалеченост од центарот на Скала Сотирос и на 200 m од плажата. До објектот води блага угорница. Сместена е во убав двор со базен, лежалки и бар покрај базенот. ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POSEIDON BEACH Hotel **** – Kanali, Ionian Coast

Нудејќи автентично грчко гостопримство, Poseidon Beach е семеен хотел со 3 ѕвезди, на само неколку чекори од долгата плажа во Канали. Главната хотелска зграда е со панорамски поглед на морето и ...

15+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PANORAMA BEACH – Sarti, Sithonia

Panorama beach се наоѓа во првиот ред куќи до плажата во новиот дел на Сарти, во близина на фудбалското игралиште. Најголема предност на оваа куќа е локацијата, на која е полесно да се најде паркинг ...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel ALKYONIS ** – Nea Kallikratia, Solunski zaliv

Мал, економичен хотел, карактеристичен по своето гостопримство. *Доколку се решите за услуга полупансион, вечерата е хотелот Secret Paradise 4*.  Хотелот содржи: надворешен базен, бесплатен бежичен интернет во целиот хотел, ...

10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELKON – Asprovalta, Strimonikos

Elkon – се наоѓа во централниот дел на Аспровалта, на главната улица и околу 150 м од плажата. Во понудата има двокреветни студија и трокреветни, четирикреветни и петокреветни апартмани од понов датум, ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIMIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на само 20 m од море. Едно студио е во приземје, додека останатите се на прв кат и со тераси со бочен поглед на море. Сите имаат SAT TV, интернет и клима вклучена во цената. ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel TORONI BLUE SEA **** – Toroni, Sithonia

Хотелот е оддалечен 1 км од Порто Куфо и 15 км од Неос Мармарас. Мал хотел на преубавата песочна плажа во Торони. Содржина: пространи и удобни соби, ресторан, бар, базен, интернет, паркинг, теретана, сеф на рецепција, детски базен и...

10% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIA – Stavros, Strimonikos

MARIA AMMOS House се наоѓа во центарот на Ставрос, на 100м од кружниот тек и затворената пешачка улица, 200м од најблиската плажа и околу 300м од плажата Платани. Во понуда се комплетно ...

5-15% ПОПУСТ

*14.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANESIS – Neos Marmaras, Sithonia

Anesis се наоѓа на само 200 m од градската плажа. Студија за две до четири лица се наоѓаат во приземје, прв, втор и трет кат. Сите имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 2 eur/ден. Некој ...

5+10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HALKIAS – Pefkohori, Kassandra

Halkias се наоѓа во централниот дел на Пефкохори на околу 230 метри оддалеченост од плажата. Поседува пространи трокреветни и четирикреветни апартмани на ниско приземје, прв и втор кат. Сите ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KASSANDRA BAY Village *** – Kriopigi, Kassandra

Помал хотел, на 800 м до Криопиги, во пријатно опкружување, со добра услуга. Хотелски содржини: базен, ресторан, бар, бесплатен бежичен интернет на јавните површини, паркинг, детски базен и помало игралиште...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

REVEKA – Metamorfosi, Sithonia

Се наоѓа во мирниот дел од Метаморфозис на околу 140м од плажата и паркот. Во понудата има студија (делумно одвоена кујна) и дуплекси, кои се наоѓаат на високо приземје, на првиот и вториот кат. Сите имаат ...

5+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STEFANOS – Neos Marmaras, Sithonia

Stefanos House - Се наоѓа на почетокот на Неос Мармарас, на околу 80 метри оддалеченост од плажата Парадизо. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани. ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EL GRECO – Nei Pori, Pieria

El Greco house се наоѓа на околу 250 м оддалеченост од плажата. Во понуда има студија за сместување на 2 – 4 лица, кои се наоѓаат на 2. и 3. кат. Сите студија имаат основно опремен кујнски дел, купатило, тераса, ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARDIN – Olympic Beach, Pieria

Куќата се наоѓа во мирниот дел на Олимпик Бич, блиску до црквата и фудбалското игралиште, оддалечена околу 400 m од морето. Mardin house e изградена 2015 год. Сите сместувачки единици се комфорни и модерно...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JOTA – Neos Marmaras, Sithonia

Jota - Се наоѓа на почетокот на Неос Мармарас, на околу 80 метри оддалеченост од плажата Парадизо. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите сместувачки единици имаат ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

Се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич, на паралелната улица со пешачката зона, на 120 м оддалеченост од плажата. Куќата е потполно реновирана во 2013 година. Студијата и апартманите се ...

20% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ILIAS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на 80 m oд плажата во новиот дел на Сарти. Апартманите се на ниско приземје и имаат пространи тераси со поглед кон мирната улица. Исклучително пространите апартмани имаат SAT TV, бежичен...

5+10+5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KOALA – Sarti, Sitonija

Се наоѓа во првиот ред од плажата во централниот ден на Сарти. Во понуда се потполно нови (изградени 2017 год.) трикреветни студија со поглед кон морето, како и четриркреветни и петокреветни апартмани,...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIAS – Nei Pori, Pieria

Dias се наоѓа во стариот дел на Неи Пори, веднаш до Adonis, на околу 50м од плажата. Има двокреветни и трикреветни студија и четирикреветни и петокреветни апартмани, сместени на 1. и 2. кат.Сите сместувачки ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PHILOXENIA VILLAGE – Pefkohori, Kassandra

Philoxenia Village се наоѓа во мирниот дел на Пефкохори, во близина на пекарата Лемони, на околу 250 метри оддалеченост од плажата. Објектот е во убав амбиент, опкружен со палми и маслинови дрвја...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXANDROS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на угорница над црквата на околу 250m од градската плажа, а исто толку од увалите. На само 120m од центарот, a сепак далеку од бучавата и галамата. Реновирана е 2010 год и нуди интернет, ...

5+10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SENTIDO DJERBA Beach 4* – Djerba, Tunis

Хотел Сентидо се наоѓа на плажата Џерба во Тунис, на околу 6 км од центарот на Мидун, до центарот на Хоумт Сук, приближно 15 км. Аеродромот е оддалечен околу 25 километри. Благодарение на ...

ПРОЛЕТ ВО ЈОРДАН

Акаба – Вади Рум – Петра – Мадаба – Небо – Мртво море – Аман – Џераш – Аџлун

Пролет во Јордан

*06.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SANTA LUCIA 4* – Cefalu, Sicilija

Santa Lucia 4* се наоѓа во Чефалу – градот кој го нарекуваат Бисерот на Тиренско море. Хотелот е на узвишение од каде се протега преубав поглед на градот. До песочно-камчестата плажа водат скалите, ...

ЛЕТО 2023

*28.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AFRODITI – Paralia, Pieria

Се наоѓа во центарот на Паралија, недалеку од црквата, на само 80 m од плажата. Куќата е комфорна, а апартманите имаат опремена кујна, мини шпорет (со рерна), голем фрижидер со замрзнувач, пегла, ...

15% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARGARITA – Sivota, Jonski Breg

Margarita се наоѓа во мирниот дел на Сивота, оддалечена околу 300 m од плажата и околу 300м од пристаништето. Објектот има сопствен паркинг и простран двор со ѕидана скара и гарнитура за ...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel KARAOULANIS BEACH – Agios Joanis, Pilion

App/Hotel Karaoulanis Beach се наоѓа на само неколку чекори од една од најубавите плажи на Пилион – Papa Nero. Сместен во подножјето на една од најпознатите грчки планини, Пилион и на околу 400 m од селото Агиос Јоанис.

20% ПОПУСТ

*02.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NATASA VALENTINO – Polihrono, Kassandra

Natasa Valentino се наоѓа на околу 150m oд плажата и на околу 500м од центарот на Полихроно. Има убаво уреден двор со мини игралиште за деца, гарнитури за седење и ѕидана скара. Во понуда ...

5% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POSEIDON PALACE Hotel **** – Leptokaria, Pieria

Poseidon Palace hotel е изграден на 65.000 м2 во зеленило. Комплексот е составен од седум двокатни згради, со вкупен капацитет од 500 легла. Собите се светли и убаво опремени, од различен тип, за сите...

15% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CLEOPATRA Hotel ** – Kastrosikia, Ionian Coast

Cleopatra се наоѓа на само неколку метри од плажата. Градот Превеза е оддалечен околу 15 километри, а прекрасниот остров Лефкада e на само 40 километри. Областа на Превеза генерално нуди прекрасни ...

10% ПОПУСТ

*30.04.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel LUCY ***** – Kavala, Tracia

Hotel Lucy е хотел со 5* и е сместен на самиот морски брег. Од едната страна, на 2 км оддалеченост е преубавиот град Кавала, а од другата брегот Kalamitsi. Реновиран е 2009 година. Нуди вкупно 148 соби:...

10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SIRMATENIA – Sarti, Sitonija

SIRMATENIA се наоѓа во стариот дел на Сарти, на само 50 m од плажа. Во понуда се студија и апартмани на втор кат, од кои поголем дел со преубав панорамски поглед место, море и Света Гора...

5+10% ПОПУСТ

*31.03.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VILA ZEFYROS – Sivota, Jonski Breg

Новоизградена вила Zefiros со луксузни апартмани и мезонети се наоѓа во мирниот дел на Сивота, опкружена со маслинови дрвја и на 850 m оддалеченост од центарот и 1.5 km од плаж