LAST MINUTE

ЛЕТО 2021

LAST MINUTE

Hotel ALEKSANDAR **** – Budva, Budvanska rivijera

Hotel Aleksandar е идеално лоциран, блиску до плажата а далеку од гужвата, семеен клуб хотел, комплекс од 4 одделни вили, со имиња на билките: Лаванда, Хортензија, Пинеа и Тилиа. Сместен во богато ...

ЕСЕН 2021 /

10% ПОПУСТ

Повеќе

Hotel MONA **** – Zlatibor

Опкружен со борова шума, во самиот центар на Златибор - се наоѓа хотел Мона Златибор. Hotel Zlatibor Mona нуди 120 соби и апартмани, опремени со сите потребни содржини за престојот да Ви е угоден...

ЕСЕН 2021 /

15% ПОПУСТ

Повеќе

KASSANDRA PALACE Hotel ***** – Kriopigi, Kassandra

Хотелот е сместен во преубава градина, со многу зеленило на самиот морски брег. Оддалечен е 1,5 км од Криопиги, 7 км од Калитеа и 9 км од Ханиоти. Вкупно 260 соби...

ЛЕТО 2021/

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel PALAS ****+ – Petrovac, Budvanska rivijera

Hotel Palas се наоѓа во Петровац, мала приморска населба, која ја карактеризираат преубави песочни плажи и блага медитеранска клима. Хотелот е сместен во централниот дел на местото, опкружен со дрвата ...

ЕСЕН 2021 /

10% ПОПУСТ

Повеќе

Hotel TONANTI 5* – Vrnjacka Banja

Hotel Tonanti е еден од најлуксузните хотели оваа регија. Лоциран во строгиот центар на Врњачка Бања, во непосредна близина на паркот. Во понуда се 146 сместувачки единици...

ЕСЕН 2021 /

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel